Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor esedékes a kiskutyák...

Mikor esedékes a kiskutyák első oltása illetve féregtelenítése?

Figyelt kérdés

Illetve 8 hetes korukig miket kell kapniuk?


Mielőtt kapnám az áldást, hogy szaporító vagyok: az utcán találtunk egy vemhes kutyust és befogadtuk, tegnap született 5 kölyök, elvileg mindegyiknek lesz gazdija :)


2014. ápr. 16. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Ezt az elvileg mindegyiknek lesz gazdija dumát már ismerem... az állatorvost kérdezd meg, ő pontos tájékoztatást tud adni arról, mi kell a kutyusoknak, de az biztos, hogy nem lesz olcsó mulatság.
2014. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Én úgy tudom, hogy 6 hetes korukban kapják az első oltásukat (parvo ellenit), aztán sorba a többit, de ez állatorvosonként változik, hogy ki mivel és hányszor olt.


De én sem tudom pontosan, így valóban vedd fel a kapcsolatot az állatorvossal és ő pontosan elmond mindent.

2014. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

2 hetesen féreghajtás

4 hetesen féreghajtás

6 hetesen féreghajtás + parvo elleni oltás

8 hetesen féreghajtás plusz első kombi oltás (ha itt kerül gazdához akkor chip kötelező mivel gazdaváltás történik)


10 hetesen féreghajtás + második kombi

12 hetesen féreghajtás + veszettség (ha nálatok marad,itt kötelező a chip)

2014. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!