Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hetes kiskutyaknak nyers...

VoodooMarley kérdése:

7 hetes kiskutyaknak nyers vagy fott tojassargajat keverjek inkabb a tapjukba?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 17. 11:48
 1/7 Imola Ágnes ***** válasza:
72%
MInőségi starter táp, féreghajtó, anya kutya, oltás. EZ kell most neki, nem tojássárgája.
2014. ápr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
7 hetes ??? itt valami gubanc van! amúgy a tápba semmit mert nem egyszerre emésztődik meg és az rosszabb mintha csak táp lenne ! amúgy meg tápot se adj neki!! inkább kecsketejet
2014. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyerset is, főttet is adhatsz. Aztán meglátod, miként reagál az emésztésük rá.
2014. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Arva kutyakrol van szo, mar 7 hete nalam vannak. 6 hetes korukig en keszitettem nekik a tejpotlot, hazilag, 4. hettolkezdem az atszoktatast tapra, most mar nem esznek tejet, de viszont az anyatejpotlo eggyik alapanyaga a nyers tojas volt, mivel mar nem eszik a tejet tojast sem esznek egy hete, kifakult a szoruk picit,azert gondoltam ujra beiktatni a tojast az etrendbe. :)
2014. ápr. 17. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem az állatorvossal konzultálsz, ha a kutyusok hét hete nálad vannak?
2014. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom naponta 3x hivni az allatorvost naponta minden ketelyemert kerdesemert... Itt is szoktam szep egybehagzo, segitokesz valaszokat kapni... Ha csak kritizalni szeretnel akkor rossz helyen jarsz.
2014. ápr. 17. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pár naponta egy egész tojást adok a kutyának nyersen, hogy szép legyen a bundája, de a halolaj is tökéletes erre a célra.
2014. ápr. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!