Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Bailey kan vagy szuka kutya...

A Bailey kan vagy szuka kutya név inkább?

Figyelt kérdés
[béli]

2014. ápr. 18. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem inkább kan kutya név.
2014. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Bailey név egyszerre férfi és női név is egyben! Nem tudom,hogy nézi e valaki a Grace klinika című sorozatot,de ott egy doktornő neve is Bailey és egy fiú neve is az. De szerintem kan kutyának és szuka kutyának is illik
2014. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én csak nőt hallottam Bailey névvel, ezáltal nekem csak szukára illik.
2014. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőre illik, de a lánynak jobban hangzik.Mondjuk lehet csak azért mondom ezt mert pár filmben nőknek volt ez a neve(Zac és Cody a fedélzeten,grace klinika és még sorolhatnám :D)
2014. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megnéztem a wikipedia-n. Azt írják, hogy unisex és 2007-ben a 666. leggyakoribb név volt a fiúknál és a 86. leggyakoribb név a lányoknál. A 90-es évek után viszont a fiúk körében lett gyakoribb :) És a 70-es években Angliában nagyon gyakori volt a fiúknál.
2014. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőre passzol! :) De nekem kan kutya neveként jobban tetszik.
2014. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :))
2014. ápr. 18. 12:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem kan kutya jött róla eszembe.
2014. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!