Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor "nyugszik le" a majdnem...

Mikor "nyugszik le" a majdnem 3 hónapos kan labradorom?

Figyelt kérdés
Harapdál, kapkod. Tudom, hogy még nagyon kölyök, tanítjuk is, csak kíváncsi vagyok kb. mikorra "nyugszik" meg? :) Tanácsokat, tippeket is szívesen fogadok labi gazdáktól :D
2014. ápr. 18. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Majd akkor megnyugszik ha annyit játszottál vele és tanítottad, hogy már csak aludni legyen kedve. :) Kiskutya, foglalkozni kell vele. És ez még csak a kezdet, mit fogsz csinálni ha elkezd kamaszodni és még durvább lesz?
2014. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha megneveled. Akár egész életében is viselkedhet így ha nem teszel ellene semmit. Az meg, hogy mit teszel szinte csak rajtad múlik, annyi féle módszer van. Pl. ha megharap, akkor feljajdulsz, hogy tudja, megsértett. Vagy ha nem tetszik amit csinál, egyszerűen otthagyod és tudomást sem veszel róla, amíg le nem nyugszik. Vannak akik jobban pártolják azt, hogy fizikailag kényszeríted rá, hogy abbahagyja (és most nem azt mondom, hogy megvered).
2014. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Mire felnő, lenyugszik némileg. A tanítás pedig nem egy hetes és nem is egy hónapos . Ha nem elég érthetően neveled , kissé tovább tart.

A kölyökkutya olyan, mint a gyerek. nem lehet elvárni egy akár 10 éves gyerektől sem, hogy úgy viselkedjen, mint egy 20 éves.

2014. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Igen, a jajdulást, meg az otthagyást szoktam alkalmazni :)

Ha esetleg van még valami jó tipp, szivesen fogadom

2014. ápr. 18. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Pl adj valamit a szájába, amit haraphat helyetted.
2014. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!