Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyapanziót tudsz ajánlani...

Kutyapanziót tudsz ajánlani Budapesten vagy környékén?

Figyelt kérdés
Normálisat, és ne a dogmopolite-ot. Ott voltunk már de nincs jó benyomásom róluk.
2014. ápr. 19. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a Kutyavarázsba szoktam vinni a két bichonunkat. Dunakeszin vannak ugyan, de szerintem egy jó és megbízható helyért, megéri autózni.
2014. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi a Strázsába visszük a kutyánkat a Népligetbe már évek óta.Meg vagyunk elégedve vele.A kutya,ha már meglátja a kaput,húz befelé engem.
2014. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem gond ha messzebb van, azért is kérdeztem így. De egy nagy testű kutyáról van szó, olyan hely kéne ahol kennel van, de foglalkoznak is vele.
2014. ápr. 20. 23:44
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A Kutyavarázs pont ilyen, nézd meg a honlapot! Én azért szeretem mert a tulaj ügyel rá, h minden kutya mozogjon eleget minden nap, ne csak kennelben legyenek. Zömmel egyébként nagytestűek vannak ott. Én azért szeretem, mert külön figyelnek a kicsikre is.

[link]

[link]

2014. ápr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ez nagyon tetszik! Ki fogom próbálni, mert május elsejei hosszú hétvégén megyünk el. Csak azt szeretném kérdezni, hogy ezt írja a honlap:

"A panziót kizárólag egészséges, kötelező védőoltásokkal,érvényes veszettség elleni védőoltással rendelkező, egy hónapnál nem régebben féreghajtott, kullancsvédelemmel ellátott kutyák vehetik igénybe. Amennyiben nem tudod oltási könyvben állatorvos által bejegyezve ezeket igazolni érkezésetekkor, a (Te költségedre, Veled ezt előre egyeztetve) mi pótoljuk."


Az oltásai rendben vannak, ez benne van az oltási könyvben. Egy hónapja volt féregtelenítve, de az most nincs beragasztva a könyvbe, mert nem az állatorvos adta, hanem én vettem állatpatikában. Akkor most ha viszem újra beadnak neki féregtelenítőt? Kiltix kullancs és bolha elleni nyakörv van rajta, ezt szintén kb. egy hónapja kapott újat. Akkor ez így jó? És a vízbe bele szoktak engedni minden kutyát vagy ez hogy van?

2014. ápr. 21. 08:22
 6/14 A kérdező kommentje:
Meg még annyi lenne, hogy ők a barátság útját írják a címüknek, de most nézem térképen és a pipa utcában vannak. Most akkor?
2014. ápr. 21. 09:11
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a formaságok :o) De megmondod, h a kutya ekkor volt féregtelenítve és kész. A tavat bármelyik kutya használhatja amelyik szeret úszni. Az enyémek közül az egyik imád, ha meglátja már rohan is bele, a másik meg nagy ímmel-ámmal a lábát beleteszi :o))


A Pipa utcában vannak. Először én is nehezen találtam meg, de most már el vannak mentve a gps koordináták :D

De most megnéztem - Széchenyi István útról a Hunyadi János u. kell bemenni.

[link]


Ne ijedj meg, azok között az oszlopok között átfér egy kocsi :oP Vagy bemész eggyel előbb a Dr, Kemény Ferenc u.

2014. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Oké köszi. Akkor ez egy rejtély, hogy miért azt írták ki címnek, mikor az teljesen máshol van.... Na majd megkérdezem. Amúgy te többször vitted már a kutyádat? Sokan szoktak lenni?
2014. ápr. 21. 14:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Kb egy éve voltunk először - márciusban, mert síelni mentünk. És azóta, vagy 4-5ször. Augusztus 20 volt az egyik, akkor sokan voltak. Szerintem május 1jén is sokan lesznek mert hosszúhétvége. De kérdezd meg, a Brigi nagyon kedves.
2014. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Oké köszi, holnap felhívom őket. Csak azért kérdeztem hogy sokan vannak-e, hogy mennyi idő jut egy kutyára. Legutóbb dogmopolite-ba vittük a kutyát, de ott rengetegen voltak, nem tudom mennyi idő jutott egy kutyára. Ez a kutyavarázs már így képről is jobbnak tűnik. És azt olvastam hogy napi egy óra séta benne van az árban. Azt nem tudod véletlenül hogyha ezen felül még szeretném hogy tréner is foglalkozzon vele az mennyi/alkalom? És amúgy hányszor viszik ki őket pisilni, kakilni?
2014. ápr. 21. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!