Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol és mennyiért ivartalanítan...

Hol és mennyiért ivartalanítanak kan kutyát?

Figyelt kérdés

Budapesten érdekelne...Én körbenéztem itt a környéken, de mindenhol irreálisan soknak tartom 4-5 helyen, de irreálisan magas árakkal dolgoznak :/


Egy 12 kilós kutyusról lenne szó.

Állatorvosi Egyetemre nem szeretnék menni (nem tudom mennyire drága), mert ott már a hozzáértésükkel kinyírták az egyik állatomat...



2014. ápr. 20. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármelyik állatorvos elvégzi az ivartalanítást tudtommal. Interneten keress egy szimpatikus állatorvosi rendelőt és hívd fel őket a részletekről.

Az ár rendelőnként és kutyaméretenként változó, illetve attól is függ, hogy kan vagy szuka a kutya. Megközelítőleg ilyen árakkal lehet számolni: Kan kutya ivartalanítás: * Kis termetű: 12.000 Ft * Közepes termetű: 14.000 Ft * Nagy termetű: 16.000 Ft Szuka kutya ivartalanítás: * Kis termetű: 16.000 Ft * Közepes termetű: 18.000 Ft * Nagy termetű: 20.000 Ft

2014. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felicavetet nézted már? Árat azt nem tudok mondani, de az orvosok jók.
2014. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is most viszem ivartalaníttatni a kan kutyámat, ő közepes termetű és 14.000 lesz.

Kb olyan 10-12 ezerrel számolj.


Ha megfelel neked a 4.ker, Dr. Csikós Károlyt tudom javasolni. Eddig csak jót hallottam róluk, és honlap alapján is szimpatikusak.

[link]

2014. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mancsoknál 17000Ft azt hiszem.Kicsit drága, de szerintem nagyon jók, én ott ivartalanítattam a kutyámat és sok kutyás ismerősöm is oda jár. Nem hallottam még panaszt róluk.
2014. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!