Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Babezias a kutyam! ) : Mar...

Babezias a kutyam! ) : Mar nagyon a szivemhez nott es nemakarom elveszteni. ) ': tobbi lennt!?

Figyelt kérdés
Van egy 2004-es szuletesi puli kutyam..5 napja beteg..3. nap kihivtuk hozza az orvost..mindn jel a babeziara mutat..6 napja egy falatot se evett..inni iszik de egy 10-15 perc mulva kihanyja..csak fekszik..vizelete kicsi van es mivel foldon fekszik ezert nemlatom hogy barna e mert homokos resz..es a szeme feherje,hasa alja sarga..a doki adott neki 2x infuziot es eloszor erositot tegnap vizelethajtot meg meg nemtudom..megnezte a szemet es azt mondta h rosszabbul lett mint volt..de ma fellallt..de egy par percig csak..elotte ivott es amikor felallt kihanyta..mondta hogy ha ma nemeszik az akkor meg nembaj de ha nem javul holnap kijon es ad neki megegy infuziot...nagyon szeretem es nem akarom hogy elmenjek..szerintetek tuleli?? Mit tegyek hogy egyen?koszonom elore is mindenkinek..
2014. ápr. 21. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt tedd, hogy bemész a kutyával egy állatkórházba, ahol bent tartják, és ahol talán még meg tudják menteni. Vesznek vért is..

Az infúzión kívül mit adott neki a kijárós állatorvos?

2014. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sajnos a kijárós orvosok nem sokat tehetnek,tényleg csak jól felszerelt állatkórház,akár tömegközlekedéssel.

Nem lesz olcsó,ügyeleti díj stb.de itt minden óra számít.Szó szerint.

2014. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Osztom a többiek hozzászólását. Állatkórház kell neki, nem kijárós doki. Most minden egyes perc számít, ne hagyd meghalni, ha valóban szereted!
2014. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Itt a kozelbe nincs allatkorhaz..es en meg 15 eves vagyok igy nemtudom bevinni..anyat meg ha megketnem nem vinne be..erositot adott neki a doki meg vizelethajtot meg meg nemtudom mit..valami feher lottyot..
2014. ápr. 21. 12:49
 5/13 anonim ***** válasza:

Vizelethajtót? Egy olyan kutyába, ami így is kihányja még a vizet is?

Imizolt adott neki?


Mondd meg anyukádnak, hogy ha nem viszi be egy állatkórházba, akkor 2-3 napon belül el fog pusztulni a kutyátok. Be van sárgulva, gyakorlatilag élet és halál között lebeg. Itt nincs más segítség, senki sem fog neked itt csodatippeket adni, ami meggyógyítja a kutyát, gyógykezelésre van szüksége, szakértelemre. Nem fog enni, mert a halálán van. Mondd meg ezt anyukádnak, hátha megsajnálja..

2014. ápr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

SOS-be kórház!!! Adnak neki infúziót, vesznek tőle vért amiből egyértelműen kimutatják és kap egy nagy adag ellenszert!

Máshogy nem menekül meg a kutyusod! Ne sajnáld a távolságot, pénzt! Ajánlom a székesfehérvári állatkórházat (alpha-vet)

Nekem 2 évesen támadta meg a kutyám, nagyon rossz állapotban volt már, de megmentették!!!!

2014. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Székesfehervar az nekem nagyon messze van.szabolcs megyebe lakom..amugy kb. mennyi koltsegre szamitsak ha bevisszuk a kutyat egy allatkorhazba?nekem legkozelebb nyiregyhaza van es oda megprobalom..
2014. ápr. 21. 13:54
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Találtam neked :) Ezek Nyíregyen vannak! Remélem, túléli a kutyus, és el tudjátok időben vinni!


[link]


[link]

2014. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindek!de csak hnap tudjuk bevinni..de mar nagyon gyenge..szerintetek megtudjak menteni?
2014. ápr. 21. 21:25
 10/13 Imola Ágnes ***** válasza:
A nyíregyházi kórházba vidd, és ha lehet keresd Pelle dokit, bár ott minden orvos nagyon profi. És minnékl hamarabb, mert minden percben csökken az esély a túlélésre.
2014. ápr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!