Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet baja a kutyának attól,...

Lehet baja a kutyának attól, ha megeszik egy siklót?

Figyelt kérdés
A szomszéd kutyusa négy napja elkapott egy siklót,evett is belőle.Azóta nem eszik, a tejet sem issza,s teljesen lefogyott. lehet, hogy a siklótól van ez a baja?
2014. ápr. 21. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. El kéne vinni orvoshoz
2014. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aha, a szomszédé.... Ne adj neki tejet te anyaszomorító, az semmire sem jó csak fosatja szegényt! Vidd el orvoshoz, most nem számít az ünnep komoly baja is lehet a kutyának!
2014. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem is a tied , csak nem akarod h felelőtlennek nevezzünk :D ha akarod vidd el az orvoshoz a "szomszéd" kutyáját :D XD
2014. ápr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként a 75 éves anyukám szomszédjáé a kutya...

2014. ápr. 21. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Le lett írva,hogy orvos kell,ezek után mit tudsz érte tenni?Elviszed dokihoz így,hogy nem a tied a kutya?
2014. ápr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyértelmű,hogy én nem vihetem el,de még az anyukám se-s nem azért mert 75 évesen nem elég fitt egy kerítésmászáshoz...de sikerült addig hajtogatni a dolgot a szomszédnak, míg ma elvitte.Eredményt még nem tudok,de remélem meggyógyul a kutyus..
2014. ápr. 22. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!