Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak akármilyen tápot...

Kutyámnak akármilyen tápot adunk, nem eszi meg, csak ha már nagyon éhes, muszájból. Milyen tápot kéne adni neki? A ti kutyátok melyik fajtát szereti?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez mindíg is így volt?

És milyen kutya, hány éves?

Mit eszik meg?

2014. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit takar az akármilyen táp? Chappi, Pedigree, Darling?
2014. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbálkoztunk azokkal is, meg márkátlanokkal (pl. kimérős a tápboltból), de egyik sem jött be neki. Amúgy mindent megeszik a tápon kívül, maradékokat, tojást, húst, mindent. 4,5 éves amúgy és sosem tudtunk olyan tápot hozni, amit szeretne.
2014. ápr. 21. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó tápok: Brit, Josera, Eukanuba, Acana, Orijen, Taste of the wild.

Ezeket netről olcsón meg tudod rendelni, érdemes nagy kiszerelésben venni, mert kiviszik ingyen és sokáig elég lesz. Ahonnan tudsz rendelni: zoofast.hu, petissimo.hu


Etetés: Semmi nasi, nem engedsz kunyerálásnak és az ázott kiskutya tekintetnek. Szépen elé teszed a kimért adagot, 10 percet adsz neki hogy elkezdjen enni, hanem eszik akkor elveszed és holnapig ne kapjon SEMMIT. Addig kell ezt eljátszani amíg el nem kezd enni szépen. Nyugi, kutya még nem halt éhen úgy, hogy előtte volt az étel. Két nap, de ha nagyon makacs akkor lehet több, és úgy fog enni mint a kisangyal.

2014. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor egyszerűen finnyás szerintem, milyénk is ilyen volt kiskorában, 4 éves koráig kb, most 7 és már lassan mindent megeszik
2014. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne adjatok neki emberi ételt, mert az életben nem szokik rá a tápra. Próbáljátok a Britet, Acanat, stb, amiket előttem írtak, valamelyik csak jó lesz. Esetleg próbáljátok meg, hogy tesztek rá konzervet.

A Pedigreet, Chappit és Darlingot azért kérdeztem, mert úgy hallottam, nagyon sok bennük az adalékanyag, ízfokozó, és nem tesz jót a kutyáknak.

2014. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, meg fogom próbálni ezeket :)
2014. ápr. 21. 19:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Brit Care,Happy dog natural
2014. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
barf
2014. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!