Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A vizslák fáznak kint télen?

A vizslák fáznak kint télen?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
A szomszédnak több vizslája is volt már, télen-nyáron a kertben tartotta. Kell neki rendes kutyaól és minden rendben lesz vele.
2014. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy az első válaszoló mondja. Jó ól és semmi gond nem lesz. :-) Nálunk se fázik.
2014. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Á, csak a tréfa kedvéért reszketnek. Végül is tökmindegy, aki kint akarja tartani az kint tarja, a kutya meg úgysem tud szólni, hogy öreg, szarrá fagyok abban az összetákolt ólban...
2014. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Milyen összetákolt ól? Némelyik kutyaház annyira jól szigetelt meg összerakott, hogy sok embernek nincs olyan otthona...
2014. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Inkább benti, esetleg lakótelepi kutyák még termetük ellenére is. Fáznak bizony, az egyik legrövidebb szőrű fajta. Gondolj bele te fáznál ha kiállnál meztelenül 0 fokban? Ha jót akarsz nem tartod kint, főleg nem télen. Különben is a vizsla az egyik legtisztább kutya, állítólag "kutyaszaga" sincs.

Én biztos lakában tartanám, vagy ha nincs rá mód akkor extrán szigetelt kutyaházban.

2014. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
1. 2. válaszoló!! ti ezt komolyan gondoltátok??? szinte "semmi" szőrük sincs !! vizsla kinti-benti!! de télen bent
2014. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Kedves utolsó! Olyan ólja van ahol ha bent van nem fázik. Sztem te se gondolod komolyan hogy bent a 20 fokos szobából reggel megy januárba vadászni! Na ott fagyna szét! Mert láttam ilyet, sajnáltam is a kutyát!
2014. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen. Mikor vettem a vizslámat, a tenyésztő egyik kikötése is az volt, hogy minimum télen bent tartsuk, pedig szigetelt+hőfüggönyös ház van az udvarunkon. Az ő kutyái is bent alszanak, pedig aktívan vadászó kutyák és nem szoktak (meg)fázni a hőmérsékletkülönbségtől, hiszen mozognak.

Hozzáteszem, egyébként is bent lenne velünk, a család mellett jó neki, nem kint egyedül.

2014. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ah nem vitatkozok! Ki így, ki úgy tartja a vizsláját a lényeg, hogy szeresse, foglalkozzon vele és jól legyen tartva! :)
2014. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Melyik?

Van hosszú és rövid szőrű is.

2014. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!