Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya szobatisztaságra...

Kiskutya szobatisztaságra nevelése, biztos módszerek?

Figyelt kérdés

Szeretném a kiskutyámat szobatisztaságra nevelni mivel lakásban tartott. Levinni még nem tudom mert csak 2 oltása van meg.Sok módszert olvastam: belenyomni a kutya fejét a vízeletébe én ezt nem tartom megfelelőnek.

Vettem kutyapelust, hol helyezzem el? mindig máshová piszkít. A fekhelyétől milyen messze? Valamint ha bepisil akkor az jó módszer ha leszidom és odaviszem a kutyapelenkára? Az is gond hogy játszik a pelussal, leszidom abbahagyja de legközelebbi alkalommal ismét. A pelus alatt újságpapír van és egy dobozon van benne, a dobozt pedig rágja, Mit tehetnék? Valakinek ötlete?



2014. ápr. 21. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Olyan jó hogy ebben a mai internetcentrikus világban a facebookon kívül senki nem tud semmit használni.... :/


Az első Google találatok között találtam:

[link]

2014. ápr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2 oltással amúgy már leviheted, de vigyázz hogy ne érintkezzen még más kutyákkal, illetve ürülékkel, pisivel.
2014. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A pelus a legnagyobb rossz amit tehetsz, azzal aztán sosem lesz szobatiszta...
2014. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű...a szidással nem érszel semmit, csak azt, hogy félni fog üríteni, így ha bekakál, pisil ne szólj neki csak akkor, ha éppen közbe kapod el, mert nem fogja tudni miért szidod. és azzal érsz el a legtöbbet, hogy mikor lent vagytok pisiltek, kakiltok nagyon nagyon nagyon megdicséred. így látja, hogy jót tett és máskor is oda fog!! ENNYI. de igen a GOOGLE a barátod...........szia :)
2014. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A google-n nagyon sok mindent olvastam, és mindenhol mást írnak. Amikor pisil vagy kakil akkor szoktam azt mondani neki hogy nem, határozottan. Ha nem a pelenkát használom akkor csak töröljem fel és kész? Az állatorvosa javasolta azt hogy csak a harmadik oltás után vigyem le.
2014. ápr. 21. 20:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy mit kell tenni ha már levihetem (utánanéztem) addig akkor csak töröljem fel a kutyus piszkítását?
2014. ápr. 21. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
igen!!! ;) sok sikert. milyen fajtaa a kutyus?
2014. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
bishon bolognese
2014. ápr. 21. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!