Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusomba találtunk egy...

A kutyusomba találtunk egy kullancsot elég nagy volt már, ma reggel vettük egyébként észre hogy az alapból nagyon virgonc kutyus most nagyon szomorkás. Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
most alig tud lábra állni és nagyon szomorkás , enni se akar .
2014. ápr. 21. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Ez ugye csak kamu kérdés. Szerinted az nem baj, hogy az alapból virgonc kutyád hirtelen átváltott szomorúba, ráadásul kullancs is volt benne. Miért nem vittétek el orvoshoz? Van ügyelet, ünnepek alatt is. A kullancsot gondolom kidobtátok, pedig az kéne az orvosnak, hogy megvizsgálja, ugyanis jó eséllyel fertőzött volt. Vigyétek dokihoz, amint tudjátok.
2014. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szerinted ha feltettem akkor kamu kérdés...? nem viccből írtam ki , most volt először kutyánk, valószínű mindent tudok ..hirtelen jött...
2014. ápr. 21. 20:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű fertőzött volt a kullancs, ha teljesen megváltozott a kedélye, nem értem ezt miért kell megkérdezni a GYK-n, szerintem evidens. Valami baja van, lehet, hogy súlyos. Azonnal irány az állatorvos!
2014. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de nem kell okoskodni
2014. ápr. 21. 20:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy Babesiás volt a kullancs. Azzal pedig feltétlenül állatorvoshoz kell fordulni, mert kezelés nélkül elpusztul a kutya.
2014. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De tényleg azonnal akár ügyeletre.Reggelre romolhat annyira az állapota,hogy nem lehet segíteni rajta.

Mikor találtátok a kullancsot?

2014. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
rendben:/ köszönöm
2014. ápr. 21. 20:19
 8/12 A kérdező kommentje:
délután:/ 5-6 óra fele
2014. ápr. 21. 20:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű a babéziás fertőzés. A leghamarabb dokihoz kellene vinnetek. Ha babéziás, minden órával nehezebb a gyógyítása.
2014. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ma 20:08

Kullancsot nem vizsgálnak az orvosok. Azt egy helyen vizsgálják, ahova be kell küldeni. Viszont, amíg megjön az eredmény, addig a kutya szépen megpusztul, ha nem kezelik.

2014. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!