Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen labdát nem esznek...

Zsófia Tóth kérdése:

Milyen labdát nem esznek meg/tesznek tönkre/pukkasztanak ki a kutyák?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 22. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Én nemrég vettem a helyi kisállatboltban gumilabdát. A mérete hasonló egy teniszlabdáéhoz, talán valamivel nagyobb,és kemény gumi,de jócskán pattog. A német juhászom imádja, és még nem sikerült szétrágnia, pedig 3 hónapja megvan. :D

2014. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Kong

[link]

2014. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket sem teszik tönkre, csak nem kell náluk hagyni.
2014. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az enyém a teniszlabdát imádta kiskorában, de nem tette tönkre :D :D Próbáld ki.
2014. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Imola Ágnes ***** válasza:

Én is a kongra szavazok. A kutyám másfél éve naponta nyúzza, és a 3 karikából csak a legfelsőt sikerült lerágnia. Pedig tényleg nyúzza azt a játékot:P

Itt egy videó is a buliról:

http://www.youtube.com/watch?v=ERur5B3PDbs

2014. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

A teniszlabdát a kutya is szét tudja rágni, főleg, ha nála van hagyva, de méginkább a koszos, földes teniszlabda teszi tönkre a kutya fogzománcát. Az én kutyám fogai két éves korára barnára koptak a teniszlabdák miatt (két teniszpálya közelében laktunk, mindig talált labdát, ha én nem is adtam neki).

Vannak direkt kutyáknak készült tömör gumi játékszerek, labdák, azt érdemes használni.

2014. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

A mi kutyánknak ilyen van:

[link]

Kemény, és van súlya, de szerintem jó labda.Most nem tudom hogy ez eleve kutyáknak van, mert én már láttam ilyet nem állatboltban is, de szerintem is-is. :)

2014. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 zsuzsabazsa ***** válasza:
11%
Golf labdát.
2014. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szivacs labda, frizbi.

Milyen labdát nyirt ki?

2014. ápr. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szivacs labdát
2014. ápr. 25. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!