Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szegeden a Buksi Kisállatfarmr...

Szegeden a Buksi Kisállatfarmról vélemény?

Figyelt kérdés

Véleményekre lennék kíváncsi, akik esetleg ide jártak, hogy milyen a kutyaiskola, mennyire vált be, illetve van-e lehetőség agility, illetve frisbee edzésekre?

Előre is köszönöm!


2014. ápr. 23. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem jártam, de jót még nem hallottam azoktól, akik kipróbálták.
2014. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ!

És esetleg erről tudsz valamit?

[link]

2014. ápr. 24. 10:18
 3/10 anonim ***** válasza:

"Jobbnál jobbakat" találsz... :)


Rendszeresen tartanak nyilvános bemutatókat a kutyaiskolák. Most is volt néhány az elmúlt hétvégén a kutyafuttában napon a ligetben. Van Szegeden legalább hat kutyaiskola. Nem akarok egyik mellett se kiállni mert nem is ismerem mindet és kutyától és gazditól is függ, hogy kinek mi jön be. Az a véleményem, hogy el kell menni mindegyikbe és megnézni egy-egy foglalkozást, az alapján pedig már magad is meg tudod ítélni, hogy számodra melyik a szimpatikus. Más kutyaiskola kell egy házikedvenc ölebnek és más egy IPO versenyre készülő munkakutyának.

2014. ápr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha neked és a kutyádnak bejön a militáns stílus, akkor akár még tetszhet is a Kedvenc.
2014. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából még nincs meg a kiskutyus, csak jóval előre szeretnék ezen gondolkozni, hogy már "ovisként" hova írassam be, hogy a legjobb tanítást kapja. Nekem a tükör módszer / klikkerezés a legszimpatikusabb, csak a honlapok alapján nem volt teljesen egyértelmű, hol is oktatják ezt a Szegedi Kutya Klub-on kívül. A Buksi Kisállatfarm azért érdekelt, mert helyileg az van a legközelebb, de természetesen nem ez alapján fogok dönteni. :)
2014. ápr. 24. 14:00
 6/10 anonim ***** válasza:

A Csibész kutyaiskola a másik, ahol a Tükör módszer tematikája szerint oktatnak és van külön agility foglalkozás is: [link]


Frisbee szervezett keretek közt pedig itt van:

[link]

2014. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazából, ha a klikkerezés fontos (márpedig szerintem is az), akkor nincs túl sok választási lehetőséged. Vagy a Szegedi Kutya Klub vagy a Csibész.
2014. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnos a Csibész elég messze van (Tápén lakok), így szerintem majd a másik lesz a befutó. :)

Mégegyszer köszönöm a segítséget! :)

2014. ápr. 24. 15:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit! A frizbiseket pedig nézd meg a Ligetben, az nem kerül semmibe! Sőt, most hétvégén lesz Algyőn verseny, oda is elmehetsz.
2014. ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi csak a panzio reszebe szoktuk vinni a kutyankat, ha elutazunk, az teljesen korrekt, a kutyus is imadja, szo szerint depis utana 1-2 napig, ha hazahozzuk. Bar lehet, hogy csak a tobbi kutya tarsasaga hianyzik neki, de ha imad ott lenni, nem banhatnak vele rosszul.
2014. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!