Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pitbullok és amstaffok...

A pitbullok és amstaffok hamarabb érnek be, mint a juhászkutyák? Tehát az ösztönük meg a harcmodoruk?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beérik? A harcmodor?
2014. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Harcmodor???!!! Mocskos állatkínzó vagy!! Téged kéne egy ringben harcoltatni!!!!
2014. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Remélem igen, és te leszel az első áldozat!!!!


Minden kutya olyan, amilyenre nevelik!

Az alap tulajdonságok az ivarérettséggel erősödnek fel.

2014. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egy kicsit félreértettétek a kérdést vagy én fogalmaztam rosszul,elnézést.Úgy értettem,hogy pl. egy pitbull hamarabb érik be házőrzésre,mint egy káj?

Nem kell rögtön lehordani egy hibáért -,-

2014. ápr. 23. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy pit nem házőrző!

Ha kicsit is ismernéd a fajtát, tudnád!

Az állatokkal szemben szokott agresszív lenni, de emberbarát fajta!

Amúgy az ivarérettséggel jön elő az állatokkal szembeni agressziója.

2014. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen én is így tudtam,de még múltkor írták,hogy alkalmas házőrzésre.
2014. ápr. 23. 21:03
 8/9 anonim ***** válasza:

"Házőrzésre" (azaz hogy ha elmegy valaki a kerítés előtt ugasson mint a veszett fene) bármelyik kutya alkalmas. A szomszédunk tacskó-foxi keveréke akkora "harcmodorral" esik neki a kerítésnek, mint egy oroszlán.


Aki be akar törni, az meg ésszerűen előbb megöli a kutyát (kismillió módszer van arra hogy 5 perc alatt "ártalmatlanítsák"), utána megy be cuccolni.


Ha meg másra akarnád uszítani a kutyát, azért meg szépen feljelentenek (mondjuk normális pit meg amstaff emberbarát lévén nem is támadna emberre), a kutyádat elviszik és elaltatják, téged meg úgy megbírságolnak, hogy csak na.

2014. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek emberszerető, családi kutyák, egy yorki hamarabb csíp az ember bokájába. Megfélemlítésre talán jók, mert az emberek félnek tőlük, de ennyi, aki pedig be akar menni, annak semmilyen kutya nem akadály. Rövid szőre miatt pedig egyébként sem tartható kinn télen.
2014. ápr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!