Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Német Juhász kutya jó házőrző?

A Német Juhász kutya jó házőrző?

Figyelt kérdés
Legyen jó házörző, legyen gyerekszerető,játékos. Szuka vagy Hím?

2014. ápr. 23. 20:11
 1/5 anonim válasza:
Nekem lány kutyám van, fekete németjuhász, szerintem nagyon jó házőrző, gazdáját nagyon szereti, mindig megvédi, fiatalabb korban nagyon játékos. és alapjáraton nagyon okos, sok mindent meg lehet vele tanítani. nekem kedvenc fajtám
2014. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó bizony. az enyém 4 hónapos kora óta vigyázza a birodalmát. Játékos, szereti a gyerekeket, az enyémet sokat nyúzzák kicsik. Az enyém kan, ami gond vele, hogy nagyon domináns, kutyákkal csak óvatosan lehet összehozni, figyelni kell rájuk, és van akivel ki sem jön egyáltalán.
2014. ápr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Úgy bírom, hogy elvárások mindig vannak, de azt szinte senki sem írja le, hogy mégis ő maga mit nyújtana a kutyának! Nem, nem jó házőrző és nem is gyerekszerető, ha egész nap egy kennelben van tartva és csak estére van kiengedve, hogy őrizze a házat. A büdös életben nem fogja... és ez csak egy példa volt.


Szóval, majd ha leírod mit nyújtanál a kutyának, akkor leírjuk, hogy megfelelő lenne-e számodra.

2014. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

a neme mindegy. nagyon szerethetőek és barátságosak. uncsitesóm erőszeretettel nyirbálta a fülét, de egyszer se bántotta. Sőt imádja a kicsiket...(hím kutya)

Házőrzőnek pedig tökéletesek. (kedvenc kutyafajtám)

2014. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is egyik kedvenc fajtám, csak nekem kissé túl pörgős (munkavonalas). És hiába vettem tenyésztőtől, akkor is beteges, érzékeny a gyomra, stb. Szóval sajna túl vannak tenyésztve.
2014. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!