Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kertes házba (ahol van egy...

Kertes házba (ahol van egy pici veteményes) milyen kicsi vagy közepes termetű kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ja és még annyi, hogy nem szeretnénk bent tartani, csakis az udvaron.
2014. ápr. 23. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Te mi tudsz neki nyújtani?????
2014. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én megy egy autót szeretnék mindegy hogy dzsip vagy smart vagy beleférek vagy nem tök mindegy…
2014. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szeretetet és élelmet, törődést, stb.


Na de az okoskodók és a mellébeszélők / trollok kíméljenek!

2014. ápr. 23. 22:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha nem akartok fajtatiszta, törzskönyves kutyát tenyésztőtől, akkor érdemes a menhelyen körülnézni.

Otthonra a kistest keverékek tökéletesek. :)

De szerintem ilyen 20 ezerért ne vegyetek apródon, stb. kutyát, mert semmilyen szempontból nem éri meg.

2014. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kozepesnek vagy kicsinek szamit-e azt nem tudom de a tacsko. Nekunk is van mar nagyon reg ota. Most hoztunk egy kolykot es hozza sem nyul semmihez! Palotapincsi (lehet h rosszul irtam)
2014. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Úgy értem:

Hányszor tudod elvinni sétálni egy nap?

Hányan vagytok

2014. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A háztartásban?

Mennyi pénzt szánsz rá?

Mennyire szeretnél pörgős/sportos kutyát?

2014. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne menjen a veteményesbe, az kitartó neveléssel elérhető. Kintre meg egy közepes termetű szőrrel bőven ellátott kutya kell valamelyik menhelyről.
2014. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Menhely. Ott elmondod, hol szeretnéd tartani, mennyit tudnád sétálni vinni - igen, kertes házban élő kutyának is kell sétálnia! -, mekkora méretűre gondoltál, és majd segítenek választani. Bár ha kertben tartanád, kis méretűt nem ajánlok.
2014. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!