Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Veletek előfordult már ilyen?

Veletek előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés

Vettem 10 hónapja egy kutyát. (fajtája igazából lényegtelen)A tenyésztő akitől vettem ma volt megnézni mi a helyzet a kutyával. Nagyon szépen fejlődött ,kutyaiskola, fül vágva lett...

Azt az ajánlatot tette, hogy a kutya amiért tőle vettem háromszorosát fizeti érte és kapok egy első választású kölyköt a most születendő alomból, ugyan úgy tk-val oltásokkal,szűrésekkel.


2014. ápr. 23. 21:47
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy túl jó a kutya és kell neki kiállításra
2014. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
12%
Vágott fület tiltja a törvény, biztos tenyésztőtől van?
2014. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Az biztos, én is oda készülök vele,de ilyen ajánlatot még életemben nem kaptam.

Természetesen nem fogom eladni,de még mindig nem hiszem el. Másrészt meg örülök önbizalmat ad a kutyámmal kapcsolatban nagyon nehezen választottam ki, mindegyiket magamhoz hívtam egy bizonyos ideig külön és így született meg a döntés. :)

2014. ápr. 23. 21:58
 4/44 A kérdező kommentje:
Igen tőle. Igen ez a barom törvény tiltja. Kivittem külföldre és megcsinálták, ilyen egyszerű.
2014. ápr. 23. 21:59
 5/44 A kérdező kommentje:
Amúgy nem a vágott fület tiltja,hanem,hogy itthon megcsinálják és ez sok problémát okoz a leendő tulajdonosoknak és a kutyáknak sem egészséges.
2014. ápr. 23. 22:01
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptam ilyen ajánlatot még, de ha kapnék, akkor se adnám oda/el/vissza neki a kutyámat.
2014. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ellenfelet lát a kutyában, vagy még többért megpróbálja tovább adni. Bármi lehet az ok, hogy vissza akarja venni, nem is kis pénzért. A tenyésztők nagy része nem az itt leírt ideálnak felel meg. Még akkor sem, ha jól hangzó neve van a fajtában.

Ha használni szeretné a tenyészetében, megoldhatná úgy is, hogy megkér rá.

2014. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Én sem adom oda neki. Nagyon sok energián, pénzem van benn,de nem is ez a lényeg nagyon jó a kutya személyisége is. Szuka kutyához képest elég nagy darab

is(nem kövér). Nagyon könnyen tanul. Probléma is egy volt vele,hogy a két méteres kerítést átugorta,de meg lett neki tanítva, kinyitott kapunál sem megy már el. Ez a kutya számomra nagy sikerélmény . Remélem a következő kutya is ilyen jó választás lesz.

2014. ápr. 23. 22:13
 9/44 anonim ***** válasza:
11%

"Amúgy nem a vágott fület tiltja,hanem,hogy itthon megcsinálják és ez sok problémát okoz a leendő tulajdonosoknak és a kutyáknak sem egészséges."


Akkor miért kurtíttattad le a fülét? Szerintem ez barbárság ugyanúgy, mint a farokcsonkítás. A minap láttam egy Dobermann kölyköt hosszú farokkal :-).

2014. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Az a pechje a tenyésztőnek, hogy te is egykutyás vagy. :))

Na, igen...sokkal könnyebb egy kant megkérni, hogy bizonyos szukát fedezzen be, mint egy szuka gazdáját rávenni egy ellésre. Ráadásul nem is az ő kennelneve szerepelne a kölyköknél.

Sok örömet kívánok a kutyáddal még sok-sok évig!

2014. ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!