Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S.! Mi baja van a...

S. O. S.! Mi baja van a kutyámnak?

Figyelt kérdés
4 hónapos vizslám nem olyan jó kedélyű mint szokott. Nem rohangál annyit, inkább csak pihenget és nézelődik. Ja, és MINDENT megrág. Köze van ennek a fogváltáshoz? Csomó füvet eszik, rágja a ruháinkat.. Lehet azért csinálja mert viszket az inye? Légyszi segítsetek!
2014. ápr. 24. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a fogváltás miatt is, de esetleg babéziás is lehet, hogyha pl. nem is nagyon eszik. A fűevés általában gyomorégés miatt van, az is zavarhatja. Lehet nem ártana megnézetni a dokival és kizárni a betegségeket.
2014. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon jó étvágya van, mint mindig. :)

Egyébként egy hete volt beteg, ugyanis mivel mindent megeszik meg a szájába vesz, összeszedett valamit.. A doki szerint madárürüléket evett.. Gyógyszereket meg oltásokat kapott, szerintem (vagy hát remélem) most egészséges..

De ha furán fog viselkedni mindenképp elvisszük őt.. :\

Köszönöm a gyors választ!

Egyébként fogváltáskor mit adjunk neki amit rághat?

2014. ápr. 24. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szárított malacorr,fül..bikacsök,kötél...


Egyébként az időjárás is okozhatja,nálunk is bolond mindenki.Kettős front van.A kutyák egész nap fekszenek,a gyerek meg ordít,nekem meg szétszakad a fejem :D

2014. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jajj :D Kitartást!

Egyébként észrevettem hogy kiesett az egyik foga :) Szóval szerintem a fogváltástól dilizett be szegénykém :\ Remélem hamar lezajlik ez az egész nála.

2014. ápr. 24. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!