Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Győrben jó állatorvost/kutyado...

Győrben jó állatorvost/kutyadokit tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Legjobb Vitéz Tamás a szent imre utcai állatklinikán, nagyon hozzáértő doki,nem a pénzre megy, és szimpatikus is,nem véletlenül járnak hozzá annyian :)

Hétfőn,kedden,csütörtökön és pénteken rendel.

Számát sajnos elvesztettem de a klinikát felhívod akkor kérd hozzá magad.


[link]

2014. ápr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem győri, hanem abdai, de ifj. Boros István jó doki. Minden hétköznap du. és szombat de. rendel.
2014. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Autó hiányában az abdai sajnos messze van, főleg ha komoly baj van.

A Szabadhegyi klinikára nagyon nem szívesen mennék (vissza). Tengerimalaccal és más kis állattal volt "szerencsém" megtapasztalni a slampos vizsgálataikat, "kiszúrja szemét a seb, de nem veszi észre" hozzáállásukat, bezzeg a markát szépen tartotta az összes doki a "vizsgálat" végén. Mivel nem vallották be az ott dolgozó dokik, hogy nem értenek bizonyos fajokhoz, és megpróbáltak könyvből ráhúzni mindenféle betegséget a kisállatomra miattuk vesztettem már el így házi kedvencet. Soha nem mennék hozzájuk vissza, mert aki(k) trehány(ak) azok más fajhoz hiába értenek akkor is azok maradnak.

2014. ápr. 24. 16:54
 4/4 anonim válasza:
Én a Szigetközi Állatgyógyászati Központot ajánlom. Győrtől csak 5 km-re van, de nagyon jól felszerelt rendelő, jó fej dokikkal. Délelőtt és délután is nyitva vannak. A 2 kutyánkat és a macskánkat is hozzájuk visszük, eddig még mindig tudtak segíteni. Nagyon lelkiismeretesek. :-) Itt a honlapjuk: www.szigetkoziallatorvos.hu
2016. jan. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!