Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyás sorsolások...

Milyen kutyás sorsolások vannak ahol ágyat, játékot stb. lehet nyerni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy 10-20 000-ért vásároljak kutyámnak ágyat, mert mindig szétrágja. az olcsó meg sec-perc alatt szétjön...
2014. ápr. 24. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha fegyelmeznéd, lefárasztanád sokkal jobban? Akkor biztos nem rágná szét az ágyát. Ha megfelelően van nevelve akkor akár azt is elérheted hogy csak egy adott lakásrészbe járjon be, és sehova máshova, valamint még sok mindent el lehet tanítással érni. Nem tudom milyen fajta kutyád van, de a legtöbbet meg lehet ilyenre könnyedén tanítani, kivéve ha nem extra makacs. De azokat sem lehetetlen, csak türelem kell és kitartás.

Egyébként ilyen sorsolás gyakran van mindenféle webshopnál, fekhelyet még nem láttam hogy sorsoltak volna. De lássuk be elég kevés az esély arra, hogy te nyersz, és ha a kutyád azt az ágyat is szétrágja? Ugyanott vagy, vehetsz másikat. Sajnos minnél nagyobb testű a kutya annál drágább számára a fekhely, "rágásbiztos" fekhely nincsen, csak jól nevelt kutya! :)

Nevelés, és fegyelem, sokat foglalkozz vele, és megfogja tanulni a rendet. Fontos az is, hogy vezesd le az energiáit minden egyes nap legalább 3-4x séta, játék, futás stb. Egy séta mindenképpen 1,5-2 óra hosszáig tartson, mert úgy néz ki eléggé aktív. Valamint legyen neki sok játéka hogy tudjon rágni valamit, ha már annyira odavan érte. :D

Az is biztos viszont, ha lefárasztod nem rágni fogja az ágyát, hanem aludni benne. :)

2014. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!