Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tulsulyos egy ekkora kutya?

Kaotikuss kérdése:

Tulsulyos egy ekkora kutya?

Figyelt kérdés
Egy 6,5 honapos közép ázsiai szuka 35 -40kg.Fogjam diétára?

2014. ápr. 24. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit soknak tűnik, bár nem vagyok otthon közép-ázsiaiban. Esetleg kép alapján jobban meg lehetne mondani.
2014. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:


"Közép-ázsiai juhászkutya Súly

Nőnem: 40–65 kg

Hímnem: 55–79 kg"


Szerintem nem kövér a kutyád. A rottim 7 hónaposan 33 kg volt, szintén szuka. S ő nem volt dundi.

2014. ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem életkortól függ a súly . Ha leülteted és a combjai előtt formás hurkák domborodnak, akkor van rajta felesleg.
2014. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit sok, de nem vészes. Felnőtt korban az ideális súlya egy KÁJnak szukánál 40-50kg. Ha kicsit el van engedve, akkor mondjuk max 55, de az már nem az igazi.
2014. ápr. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából nem kortól függ, hanem mérettől. Akkor van jó súlyban egy kutya, ha tapintással jól érezhetőek a bordái, de már nem látható szabad szemmel. Ha felül nézetből egy egybefüggő hurka, és nem látszik a horpasza, akkor már dundi. Egyébként amíg növésben van inkább vékonyabb legyen, mert az nem terheli meg annyira az ízületeit.
2014. ápr. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!