Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért akar párzani a huskym?

Mért akar párzani a huskym?

Figyelt kérdés
3 éves ivartalanított kan 1 évesen lett ivartalanítva nem most és van egy 8 hónapos szukám és rámászott ő is ivartalanított mit csináljak már nagyon zavar lehet elajándékozom a szukát ha nem fejezi be Hiró
2014. ápr. 24. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem elajándékozni kell, hanem MEGNEVELNI! Ezzel nem a párzási szándékát fejezi ki, hanem dominanciát gyakorol.
2014. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
dominanciáját igy fejezi ki a gondolom új jövevény miatt, kell egy kis idő amig kialakul közöttük a rangsor, ezért már nemkell elajándékozni -.-" gratula...
2014. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Valóban a dominanciáját fejezi ki, de nem értem első, miért kell megnevelni, kutyák között ez szerintem természetes.


Azt sem értem, kérdező, ha te azt gondolod, hogy párzó mozdulatokat végez, miért kell mindjárt elajándékozni, ha mindketten ivartalanítva vannak.

2014. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A dominanciát nem feltétlenül így nyilvánítják ki ... valóban nevelés kérdése. Az én kutyám a testtartásával is tiszteletet parancsol, nem mászik rá más kutyákra (mondjuk nem kicsi kutya). Egyik ismerősöm kutyája ugrik rá a többire, hogy idegesítse őket és kergessék ... Kutyamániás és játékos, de őt is le lehetne róla szoktatni. Ez kutya nyelven végül is szemtelenség ...
2014. ápr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
10 hetesen már itt vólt maya csak most kezdte el a kan valamiért nem kis termetűek a kan 65cm a szuka 55cm
2014. ápr. 25. 01:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a termet? Egyébként meg kellene nevelni. Ha egy kutyával nem bírsz minek vittél haza még egyet? Hogy duplán szívasd magad, aztán most meg már ajándékoznád is el?
2014. ápr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Húú, anyám! Inkább ajándékozd el hozzáértő gazdinak, mindannyian jól jártok. Itt nem a kutyával van a baj. Bocsi h ezt mondom de nem árulkodik rólad túl sok értelem, tanulj még pár évet inkább
2014. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Így közli a másikkal,hol a helye.Ez pont az az életkor,amikor a szuka kezdi feszegetni a határokat,hát helyre teszi.Te viszont szedd le a szukáról,de úgy,hogy eszébe se jusson visszamászni.Mert hogy ha a kutyád előtted hágja a másikat,ezzel feléd is mutatja,ki itt a főnök.Az,akinek joga van párzani,ugye.
2014. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!