Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akita inu kennelek?

Akita inu kennelek?

Figyelt kérdés
Csak érdekel hogy Magyarországon mennyi kennel van és hol. Japán Akitára gondolok! válaszokat köszi! :)

2014. ápr. 24. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Google első találat: [link]
2014. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nippon Jume kennel

Ensakita kennel

Hanarei No Kennel

Pusztadombi Surka kennel

Rinzentaru kennel

2014. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szia! Én abban tudok, segíteni, hogy honnan NE vegyél még véletlenül se!
2014. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kiskorom óta "fajta szerelmes" vagyok mindenképpen szeretnék egy ilyen fajta kutyust, de azt nem mondtam hogy csak egy lesz, aztmár most eldöntöttem hogy ha megtehetem ink az idősebb kutyusokat fogom örökbe fogadni menhelyekről még mellé :) szeretném széppé tenni az életüket :) de az akitára fogok elöszőr gyüjteni
2014. máj. 29. 19:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Pusztadombi surka a lekjobb itthon
2014. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha kiállításra akarod vinni én nem ajánlom a pusztadombis kutyusokat, elég más irány mint a külföldi vonalak. Inkább Nippon Jume vagy Ensakita.
2014. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát Surkánál szinte minden kutya volt év akitája, és tele vannak champion/grand champion nevezésekkel. Szerintem ez nem véletlen
2014. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És ahogy látom, utóbbinak is van kutyája surkától, szóval a vérvonal benne van
2014. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ez a Pusztadombi surka nagyon elnyerte a tetszésemet, bár én inkább csak hobbynak szánnám :)
2014. jún. 13. 16:55
 10/13 anonim válasza:
Sokan beleesnek abba a hibába, hogy mivel "csak" hobby célra választanak kutyát, megelégszenek esetleg törzskönyv nélkülivel, olcsóbbal stb.Borzalmasan nagy hiba!!! A legnagyobb garanciát minőségi kenneltől kapod. És itt a kutya egészségére gondolok. Ne dőlj be sarlatánoknak, válassz jó helyről.
2014. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!