Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SÜRGŐS Hol tudnék nyakörvet...

SÜRGŐS Hol tudnék nyakörvet venni? Webshop is érdekel!

Figyelt kérdés

Olyan nyakörve kellene, ami kibújás biztos (martingale v. félfojtó néven fut), de itt Budapesten csomó helyen körbe néztem és SEHOL nincs!!! Még drágán se!


mypet.hu, falatozoo.hu már leírta magát, petissimo-n meg nincs ilyen :((((


Légyszíves aki tud valami jó weboldalt emberi szállítási költséggel vagy boltot, az írja meg :(



2014. ápr. 25. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elég hihetetlen, hogy sehol sem találsz sima fojtót, mert mindenhol szoktak árulni. Fressnapf pl.
2014. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
fél fojtót vagy fojtót bárhol lehet kapni, fémbe és szövetbe is!
2014. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha normális méretű nyakörvet teszel a kutyára, és rendesen méretre van állítva, akkor abból nem tudja kihúzni a fejét.

Egyébként meg igen, fojtó nyakörvet szinte bárhol tudsz venni.

2014. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy SENKI nem a kérdésre válaszolt.


És igen, akármilyen hihetetlen, a sima nyakörvből ki tud bújni. Amikor már nem tud kibújni, akkor már meg túl szoros.


És nem, nem lehet bárhol kapni szövet félfojtót (fémet fojtót igen, de nem az kell), néztem, azért tudom, max. nagyon nagy méretben volt.

2014. ápr. 25. 15:52
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]


kb 2 perc alatt találtam.

2014. ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon rá, de azért köszi.
2014. ápr. 25. 16:01
 7/13 anonim ***** válasza:

Alpha Zoo-ba érdemes benézni, ott biztosan van, Julius K9-nek is van ilyen nyakörve.

Neten többek között itt is találsz: [link]

2014. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Írtam, hogy Fressnapf. Akkor miért nem a kérdésre válaszoltam? Egyébként meg a félfojtónak kb. semmi értelme.
2014. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem kell ilyen arrogánsnak lenni.

Nem írtad azt sem, mekkora, milyen kutyáról van szó...


És ha ennyire ügyesen kibújik mindenből, akkor miért nem akarsz fojtót?

Esetleg hámon nem gondolkoztál?

2014. ápr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

7-es köszönöm! Szerintem elszaladok oda, annyira nincs is messze, hátha lesz! :)


"1-es vagyok. Írtam, hogy Fressnapf. Akkor miért nem a kérdésre válaszoltam? Egyébként meg a félfojtónak kb. semmi értelme."


Oké, bocs, írtad a boltot...De rögtön jöttél a fojtóval pedig nem az kell, mindegy, bocs.


9-es:

Nem arrogáns vagyok, csak ideges, bocsánat! Már több napja megrendeltem neki, erre rátelefonálás után közölte a bolt, hogy ja, mégse tudják küldeni.... Itt, ahol én lakom, bemész egy állatfelszereléses boltba és csak xs és L, XL méretű cuccok vannak, abból is vagy a nagyon gagyi, vagy az extra drága.


Keverék, elég erős kutyáról van szó, de vékony a nyaka.

2014. ápr. 25. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!