Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya vagy a párom?

Kutya vagy a párom?

Figyelt kérdés
A párom nem bír a kutyámmal együtt élni és arra kért váljak meg tőle. Én viszont nem akarok, ő pedig nem hajlandó kompromisszumra.

2014. ápr. 25. 17:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a párod nem hajlandó kompromisszumra, nem hajlandó elfogadni a kutyádat, és ezt megkérdezte tőled, egyértelműen a kutyát válaszd. Ha valóban szeretne, akkor hajlandó lenne valami egyeségre.

Egyébként miért tette fel ezt a kérdést?

2014. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a kutya. Nem is tudnék olyannal együtt élni, aki nem szereti a kutyámat. Az sem lenne elég, ha csak elviseli a jelenlétét, mert az is zavarna. Szeresse ő is a kutyákat, állatokat, pont, mint én.
2014. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

2-es vagyok.


De egyébként én el sem gondolkodnék ilyenen, veled ellentétben, mert nyilván gondolkodsz rajta, ha feltetted a kérdést.

2014. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenéd, miért nem állhatja a kutyádat? Viselkedés-problémákkal küzd (mármint a kutya)? Mert azon lehet segíteni...Egyébként meg igen, ha valaki szeret, akkor nem kér ilyenre, hanem igyekszik megoldást találni.
2014. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A kutyámért felelősséget vállaltam egy életre. Ha ezt az az ember, aki a párom akar lenni, nem érti meg, akkor az nem való hozzám.

Hozzátenném, hogy a kutyám súlyos beteg, nem könnyű vele együtt élni, ami a páromra eléggé megterhelő (eléggé tisztaságmániás alapból), de soha fel sem merült benne, hogy ilyen választásra kényszerítsen.

2014. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván a kutyát válaszd! Ha ilyen a párod, akkor ez később csak rosszabb lesz! És ne dőlj be annak, ha most mégis visszakozna, mert az csak átverés lenne a részéről. Keress olyan társat, aki a másik társadat is el tudja fogadni! Hosszútávon jobban jársz. Na meg aztán mit csinálsz, ha fél év múlva téged is kidob? Akkor aztán tényleg egyedül maradsz.
2014. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Most komolyan mi mondjuk meg neked, hogy mi ér többet neked, a kutyád vagy a kapcsolatod?
2014. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha egy percre is meginogtál...

A kutyád nem fog döntés elé állítani, szándékosan kellemetlen helyzetbe hozni, megbántani.

2014. ápr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

(Én csak halkan reménykedem, hogy kamu kérdés.)


Mit követett el a kutya a párod ellen, hogy ennyire nem akarja a kutyát?

Gondolom, már megvolt a kutyád, amikor összejöttél a pároddal. Ez kb. olyan, mintha azt mondaná, hogy dobd el a gyereked, mert nem tud vele élni.


Abban az esetben viszont, ha csak úgy meglepetésként állítottál haza a kutyával pl. "nézd mit találtam a piacon", akkor jogos lenne a párod ellenszenve.

2014. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 ecsemecse ***** válasza:
100%
Kutya! És nem csak azert, mert a kutyáert felelősséget vállaltal, hanem azért, mert már most irányítani akarja az életed. Mi az, hogy mem hajlandó kompromisszumra? Ilyen nincs! Egy tartós párkapcsolat nem arról szól, hogy a másik olyan, amilyent én akarok, és az van, amit én akarok. Ha te is akarsz valamit, meg ő is, akkor igenis lehessen megbeszélni. Ha van mas probléma is a kutya jelenlétén kívül (viselkedés, allergia, félelem, anyagi gondok), az más kérdés, de akkor sem így megy, hogy ő kitalálja, te meg befekszel neki! Mindent meg lehet beszélni, mindennek van megoldása, de ha nem hajlandó semmilyen kompromisszumra, akkor ez az ember nem való párkapcsolatba. Éljen egyedül a hegyen, ott minden úgy lesz, ahogy ő akarja, te meg majd találsz egy olyat, aki elfogadja, hogy UGYANOLYAN EGYENRANGÚ FÉL VAGY, MINT Ő!!!
2014. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!