Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Willowy Puppy kutyatápnak...

A Willowy Puppy kutyatápnak mennyi a napi adagja? Kimérve vettük és nem találok hozzá sehol táblázatot.10-15kg közötti 4 hónapos Husky kölyöknek kellene.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az van nekem, mindjárt lemegyek megnézni: 250 gram kell 4 hónapos 15 kg kutyának, 20 kg kutyának 310-gram
2014. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Ti kutyátok eszi?

Vettem egyszer.Olyan,mint a fűrészpor,se íze,se bűze.Végül odaadtam egy hajléktalan kutyájának,de még neki sem kellett.

2014. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minőségi jó táp, középkategóriás árral, van illata és nem büdös, szeretik nagyon.
2014. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Én is azt olvastam róla, hogy nagyon jó ár-értékű kutyatáp.
2014. ápr. 25. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem büdös.Se szaga,se íze,se bűze.Pontosabban az íze mint a fűrészporé.Rossz szokásom megkóstolni a tápokból egy szemet,mielőtt a kutyák elé rakom :)

Mondom,még a hajléktalan kutyája sem ette.

2014. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!