Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten a 3. kerületben...

Budapesten a 3. kerületben melyik állatorvost ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 19:21
 1/8 sippara ***** válasza:
45%

Dr. Varga József, Család utcai kisállatklinika


[link]

2014. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Csatlakozom Sipparához, szerintem a kerületben ők a legjobbak:)
2014. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Bogáncs állatorvosi rendelő.

[link]


A Család utcába is jártunk, nem egyszer, többször, de elég volt. Mi messziről kerüljük őket.

2014. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sippara ***** válasza:
Oké, másik X száz ember meg oda jár mindennel, nyilván nem azért, mert síkhülyék - ugyanis utóbbiakat Józsi nem nagyon tolerálja, így olyan az árszabás is. A lepontozást itt mondjuk pont nem értem.
2014. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


Nyugodtan le lehet pontozni, nem izgat :) Akkor is ez a véleményem a Vargáról. Másik kérdésnél már leírtam, hogy miért, ezt most bemásolom:

"Család utca is egy nagyüzem, ráadásul órákat kell várni, eszükben sincs előre venni és az az érzése az embernek, hogy egy felbolydult méhkas állandóan az egész, és mindig fejetlenség van...mi azóta nem járunk oda, mióta a hasüregi műtét után (aminek az áráról inkább ne beszéljünk) olyan büdösen kaptam vissza az akkor 8 hónapos kutyámat, hogy 10 méteres körzetben nem tudott ember megmaradni szegény mellett :S ne mondja senki, hogy egy elvileg steril műtőből ilyen "illatosan" kell a gazdinak kiadni a kutyát vagy bármilyen más állatot. A "hab a tortán" az volt, hogy a sebe is felülfertőződött (nem az én hibámból) és volt arca a dokinak még leakasztani rólam egy kisebb vagyont a sebtisztításért, antibioért...stb:( szóval én nem ajánlom őket senkinek!"


És az sem tetszik, hogy "pofára" megy a fizetés. Aki szimpi, az akár ingyé is megkapja, aki meg nem, annak egy hánytatásért (csak egy példa a sok közül) 15 ezret kell fizetni...Soroljam még hogy mi a bajom vele??!

2014. ápr. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
54%

Én sem járok oda. Minden szarért kanűlt raknak a kutyákba, hogy több pénzt kérhessenek el. Torok gyulladásos kutyába is kanűlt tesznek, hogy a gazda naponta vigye vissza. Ott ez megy, és a gazdák el vannak ettől ájulva.


Számomra nem Varga a neve, hanem Kasza Blanka.

2014. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! A Család utcában voltunk már régebben, és bár a dokival nem volt probléma, az egyik asszisztens (ha az volt), elég agresszívan bánt a kutyámmal (egy gézdarabot kötözött a szájára nagyon szorosan, túlment egy határon). Egy csomó van a kutyám hasában, amit a San Marco utcában lévő dokik láttak már, akik ellenkező véleménnyel vannak, és nem tudom, hogy kinek higgyek, ezért szeretném másnak is megmutatni.
2014. ápr. 27. 14:46
 8/8 sippara ***** válasza:
Hát akkor tuti velem van a baj, három éve járunk oda és soha semmi olyan nem történt, amire akár csak a számat is húzhattam volna, pedig az egyik kutyám félelmi agresszióval érkezett, a másik meg simán paraszt, ha nem vagyok ott... Fura.
2014. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!