Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tenni, hogy elapadjon...

Mit kell tenni, hogy elapadjon a kutyám teje?

Figyelt kérdés
meghaltak a kölykei 3 naposan, gyógyszer kell neki? vagy magától is elapad?
2014. ápr. 26. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Állatorvos és ő tudja, mivel lehet segíteni.
2014. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Régen nekünk is ellet a kutyánk( nem tudtam,hogy szaporításnak számít!! azóta nem elletném a tk nélküli kutyámat)


Mi 8 hetesen adtuk el a kicsiket.De sok teje maradt elvittük dokihoz aki adott gyógyszert,krémet és naponta 3x-4x nyomkodni kellett a cicikből a tejet,konkrétan fejni.Ezt ő megmutatta hogy kell,hogy nem okozunk fájdalmat.


És mindenképpen vidd el dokihoz,magától nem fog elapadni,be is gyulladhatnak a mellei,ami nagy fájdalommal jár.Ezt is a doki mondta nekünk annó.

2014. ápr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, mindenképp. Mi Galastop cseppeket kaptunk álvemhességre, amit az ételébe kell keverni, ez a szer tej elapasztására van, szóval ilyen esetekben is jó. Nálunk 1 hét alatt rendbe hozta az emlőit. Ne engedjétek, hogy nyalogassa, súlyosabb esetekben még az is előfordulhat, hogy szopja magát, ez pedig serkenti a további tejtermelést. Én úgy tudom, fejni sem szabad, mert az is serkentőleg hat.
2014. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És ahogy rendbejön,vigyétek el ivartalaníttatni.

Miben haltak meg a kicsik?

2014. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vigyétek el dokihoz ő elmondja hogy mit hogyan remélem most ivartalanítjátok.
2014. ápr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!