Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Pitbull terriert...

Amerikai Pitbull terriert szettnék de a szüleim nem engedik mindennel próbálkoztam hogyan lehetne őket meg győzni van egy barátom aki segítene nevelgetni nagyon szettnék egyet hogyan győzzem meg őket?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 26. 13:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%

Palika11: hány éves vagy?? Gyanítom 11nél nem több...

Azt áruld el, hogy miért pont ezt a fajtát szeretnéd? Mi fogott meg benne annyira, h más fajtát nem is szeretnél?

2014. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 sippara ***** válasza:
69%
Sehogy.
2014. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok és az hogy mindig hűségesek .. nagyon tetszenek egyszerűen mindennap ugyan az a hűséges tekintet nézz vissza rád... és vinni sétáltatni játszani velük áhhh nagyon szettnék egyet
2014. ápr. 26. 13:33
 4/36 anonim ***** válasza:
89%

Azért egy pitbullal nem olyan könnyű, főleg ha egy agyonszaporítottat fogsz ki, gyenge idegrendszerrel. Az egészséges, jó idegrendszerűt pedig nagyon meg kell fizetni, amit nem hinném, hogy a szüleid megtennének, ha alapból ellenzik.


Ha azt szeretnéd, hogy igazán hűséges tekintet nézzen vissza rád, menhelyről fogadj örökbe. Annál hálásabb tekintet nincs. Most biztos nagyon elfogult vagy és csak pitbullt akarsz, de ha elmész egy menhelyre, biztos vagyok benne, hogy megfog fogni egy kutyus. És még egy életet is megmentenél ezzel. (Lehet, hogy találsz pit jellegűt is... ki tudja.)

2014. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%
Ez gyakorlatilag minden más kutyára is igaz. 14 évesnek nem való pit, ehhez tapasztalt és erős kezű gazdira van szükség, aki nem azért veszi mert aranyosan néz. (És itt természetesen nem harcoltatásra/farokhosszabbításra gondolok.) Várj vele még egy pár évet, és hozz ki első kutyának a menhelyről.
2014. ápr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
pitbullt szettnék és van egy ismerősöm uncsim akinek van egy 2 hétig nálam letehet neveltem nagyon meg szettem őket és pont lett az uncsimnak kis pit bullai és nem gyenge idegzetűek nagyon aranyosak játékosak és biztos vagyok benne hogy menne nevelése
2014. ápr. 26. 13:54
 7/36 A kérdező kommentje:
tudtom nagyon veszélyesek stb de csak a hülyékre ... aki jól neveli szetti ... azt nem bántja nevelés kérdése és a szüleimnek is mondom h nevelés kérdése de nem akkor se ... és tudtom hogy lesz pit bullom vagy most vagy pár év mulva de lesz ... csak nem tudtom hogyan gyözzem meg öket
2014. ápr. 26. 14:04
 8/36 anonim ***** válasza:
83%

Az csak egy dolog, hogy nálad van 2 hétig. Egy kutyát kölyökkorától kezdve nevelni egészen más. Az meg, hogy ideggyenge-e vagy sem, az nem kölyökkorban mutatkozik meg, hanem később, neveléskor illetve éles helyzetekben...


Ne haragudj, de szerintem 14 évesen nem vagy képes arra, hogy felelősségteljes gazdája legyél egy pitbullnak, következetesen és helyesen neveld, szocializáld. Annak pedig a kutya inná meg a levét, és neked is egy életre elmenne a kedved a kutyázástól. Előbb inkább szerezz kutyás tapasztalatot egy könnyebben nevelhető kutyával, amit nem igazán lehet elrontani, mert a pitbullnál nagyon kicsi hiba is elég és máris félre van nevelve. Valószínűleg oka van annak is, hogy a szüleid sem szeretnének ilyen kutyát. Meg amúgy is, 14 éves vagy, mi lesz, ha pár év múlva elmész messzebbre továbbtanulni? Ezt te sem láthatod előre.

2014. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
volt edig 3 kutyám is nem a kortól függ hogy mennyire lehet nevelni szerintem hanem az elszántságon habár nem tudtom és értem h egy kis baki és már félre lesz nevelve de kis korától kezdve oda figyelsz rendesen neveled .. nem hagyod rű ha rosszat csinál akkor szerintem rendesen meg lehet nevelni és hűséges kutya lesz szerintem nem a kortol függ hanem az elszántságon és a nevelésen
2014. ápr. 26. 14:11
 10/36 anonim válasza:
90%

Azért akar pitbull-t, mert divat kutya, mert Mr.Busta szerint ez menő, meg ilyen divat marhaságok. Az én városom is tele van Pitbullal, egyik idegbetegebb, mint a másik, arról nem is beszélve, hogy a legolcsóbb szaporítótól(nem tenyésztőtől!!)veszik, így nem is szépek...

Semmi bajom nem volt a fajtával, amíg divatkutya nem lett belőle. A normális tenyészőtől(!!) vett kutya, ami rendesen meg van nevelve azzal nincs semmi bajom...

Szerintem is menhelyről fogadj örökbe egyet, ha hűséges tekintetet akarsz, mert a fogvicsorgató, idegbetek,beltenyésztett pitbull minden, csak nem hűséges!

2014. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!