Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szorulása van a 5 hónapos...

Szorulása van a 5 hónapos csivavamnak, ma 2. Napja, tejet adtam neki, keveset eszik, de husit evett. Kedve nagyon szomorú, es eléggé bagyadt most este, bár du nagyon jo kedve volt, mit csinaljak? Nem lesz ugye komolyabb baja?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 26. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk már 2 napja az orvosnál kellett volna vele lenni. Pölö.
2014. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt majd az állatorvos megmondja.
2014. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Holnap az lesz az első , kistestvérem elvitte sétálni , es hazajött boldogan mondta h evett csokit, azt hittem szivbajt kapok, mert kutya a csokit nem tudja megemészteni , ez volt tegnap du , es ma du vidám kiskutya volt semmi baj nem volt, latszodott csak most este látom rajta fel van kicsit puffadva! Es tudom h orvos kell, nekem o olyan mintha a gyerekem lenne, az utolsó pénzemet is rakoltenem,1 hónapja van nálunk mar kétszer voltunk orvosnál . Darazs megcsípte, meg csak vizsgálaton minden rendben van e , de ugy gondoltam ha tegnap du óta ma du ig nem kakilt nem gond de most nagyon aggódom
2014. ápr. 26. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha bélelzáródása lesz ne adja Isten,akkor a műtétre is számítani kell.
2014. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz, amint tudod. És ne bízd a kutyád olyanra, aki nem tudja, mit ehet, és mit nem.
2014. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Amíg nem jutsz vele orvoshoz, adj az ételéhez ricinusolajat (az hashajtó hatású), és paraffinolajat (a székletet könnyíti kicsúszni). De tényleg orvos, ha holnap sincs széklet!
2014. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!