Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy 6-8 hónapos kutyának...

Balazs00xx kérdése:

Ha egy 6-8 hónapos kutyának már van neve, viszont én más nevet szeretnék, át lehet nevezni, szoktatni?

Figyelt kérdés
kutya név

2014. ápr. 27. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a magánhangzók egyeznek, akkor semmi akadálya :) Ha viszont nem, akkor is megtanulja, csak kicsit több idő kell. Először mondjátok az eredeti nevét és rögtön utána az újat, mintha egybe lenne, aztán az eredeti neve végéből mindig vegyetek el és egyszer csak az új név marad :)
2014. ápr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hátha sikerül.
2014. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sippara ***** válasza:
100%
A rotim kilenc hónaposan az idijénél Tarából Tami lett, aztán 11 hónaposan nálam Tamiból Luna. Kb három-négy nap volt az átszokás, soha nem is hívtam máshogy.
2014. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 éves korában adtam teljesen máshogy hangzó új nevet a kutyának. És hallgat rá. :) Nem lehetetlen, főleg ilyen fiatal korban.
2014. ápr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!