Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet a kutyának két otthona?

Lehet a kutyának két otthona?

Figyelt kérdés
Például az egyik egy kertes ház, ahol a kutya kint van egész nap a másik pedig egy több családos ház, ahol a kutya bent van egész nap.Az egyik héten az egyik, a másik héten a másik helyen van.Három hónapos kiskutyáról van szó.
2008. júl. 27. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiszem.A kutyának biztos nem tenne jót hogy ide-oda ugráltatjátok.Meg ha egy kinti kutyáról van szó akkor meg méginkább nem érdemes lakásban tartani.Ha egy közepes vagy egy nagy méretű a kutya akkore állapodjatok meg abban hogy a kertes háznál marad tik meg vesztek egy szobakutyát pl: Westie,Csivava stb.
2008. júl. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem az egyik ismerősöméknek yorkijuk van,náluk is valahogy így van.egyszer az anyukájánál van kertesbe,máskor meg velük emeletesbe.én nem tudnám oddaadni a kutyáimat 1napra sem,de lehet ez az én hülyeségem.
2008. júl. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%
Lehet két otthona, főleg, ha a kertesházban is "szobakutya", csak egész nap sétálhat :) Szóval ha éjszakára, esőben bemehet a házba veletek, akkor megszokhatja ezt a váltott életmódot, főleg, hogy még elég fiatal is hozzá. Két otthonnál még azt is hamar megtanulja, hogy melyik birtokának hol vannak a határai.
2008. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!