Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetne rávenni a 11...

Hogy lehetne rávenni a 11 hónapos német juhász kutyámat, hogy kicsit aktívabb legyen?

Figyelt kérdés
A kutyám fordított életet él, este fent van nappal pedig alszik és lustálkodik. Néha van kedve a játékhoz, de akkor is csak egy 5-10percig. Szoktam vinni sétálni késő délutáni órákban. Valakinek valami ötlete, hogy több kedvet kapjon a játékhoz?

2014. ápr. 27. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit játszol vele és hogyan? Mikor hagyod abba?
2014. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a labdát dobom el neki visszahozza kb 4-5x de utána lefekszik és semmi :D rongyozni szeret azt nem nagyon szokta abbahagyni csak ha én abbahagyom. Annyira lusta, hogy mikor szólok neki valamikor fel sem áll hogy odajönne.
2014. ápr. 27. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:
A labdázást akkor hagyd abba, amikor még élvezi. Ha az egy dobás, akkor egy dobás, de az maradjon meg benne, hogy "hú, ez izgi", ne pedig az, hogy "haggyálmár, ez uncsi". De mondjuk ha annyira nem labdás, akkor ezt igazából felesleges vele erőltetni. Ha rongyozni szeret, akkor azt játsszatok, meg tanítsd sokat, jó esetben az is ilyen "hogyan szerezhetem meg a jutifalatot/simit" játék, plusz megmegtanul veled együttműködni, javítja a kapcsolatotokat.
2014. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen!
2014. ápr. 27. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs az a kutya elhízva? Az enyém is németjuhász, de lelőni sem lehet, addig rohan a labdáért, amíg dobom, és azért hagyom abba, mert kb szívmegállásig rohanna!!!
2014. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs elhízva, és nem is sovány, pont a kettő között van. Egész nap csak alszik :)
2014. ápr. 28. 18:34
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ez a kutya azért lusta, mert még kölyök. Most lehet hogy nevetséges leszek de akkor is szerintem vidd el kutyaiskolába, oviba. Mutasd azt neki hogy te sem lustulsz.
2014. ápr. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!