Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hozzábírnám még szoktatni a...

Hozzábírnám még szoktatni a sétáltatáshoz?

Figyelt kérdés
Van egy lassan 5 éves törpetacskóm és soha nem sétáltattam még.Mindig is akartam vele sétálni de valahogy elmaradt.A kutya az idegen embereket nagyon nem szereti ugat ugrál futkározik néha harap bár ezt csak a Romániából érkezett vendégmunkásokat szokta megharapni.A kérdés,hogy sétálna még nyugodtan velem az utcán a kutya?

2014. ápr. 27. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te egyedül valószínűleg nem. Kutyasuli, vagy hívj házhoz egy kutyakiképzőt.
2014. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

háát egy szintig eltudnál jutni szerintem,de jobb lenne egy kutyasuli..



Cesar Milan műsorait,könyveit illetve Jan Fennel könyvét ajánlom még,neten is fent van minden.

2014. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem azért eddig nem lakásban tartottad hanem minimum kertben... Bocs csak sajnos láttam már számomra elképzelhetetlen dolgokat itt a gyakorin.
2014. ápr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem lakásban volt amióta megvan kint él vagyis a házában,szóval normális helye van.
2014. ápr. 30. 23:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de 5 éven át "mindig is akartad", de valahogy elmaradt? Hogy lehetsz ennyire felelőtlen?

Komolyan, miért kell neked kutya? Őszintén?

2015. szept. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!