Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata ortopedikus kutya fekhellyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Memory, petbed, vetbed, bàrànyször fekhelyek érdekelnek. Valakinek a kutyàja esetleg hasznal/hasznalt ilyet? Mik a vélemények? Melyik a legjobb? Szàmít a vastagsàg? Egy 7 éves vizsla holgynek szeretnem, akinek az egyik hatso laba fajos, es fokent felkeles utan fajlalja. Elore is koszonom a valaszokat! Szep napot! :)

2014. ápr. 28. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Petbedet vettünk. Jó drága volt, de nem tudom mitől olyan kölönleges. Semmi extrát nem tapasztaltam vele kapcsolatban és kb 1 évig bírta a kiképzést. Mostmár olyan, mint bármelyik rongyszőnyeg. Ráadásul semmi merevsége sincs, állandóan összegyűrődik a kutya alatt. Nem is használjuk mert a kutyáink jobban szeretik a hagyományos szőnyeget.
2014. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Érdemes lenne elvinni az állatorvoshoz, hogy kiderítse a fájdalom okát.Ha csak felkelés után fáj neki és miután elkezdett mozogni, bejáratta, akkor már nem, annak akár egy izületi gyulladás is lehet az oka.Az viszont omega 3-al rendbe tehető.Persze lehet porc, vagy izületi problémája is, amiken szintén lehet természetesanyagokkal is segíteni. Jobbulást a kutyusodnak.
2014. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegeteket! Termeszetesen voltunk vele orvosnal, de nem tudjak mi baja lehet a baj, a rontgen sem mutatott ki semmit. Inkekciokat kapott, kettot is, de nem hasznaltak. Ugy nez ki, hogy izuleti problema, amire most zold kagylot rendeltem neki, ezt nagyon jonak tartjak.
2014. ápr. 29. 14:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat az elirasokert, nem telefon kompatibilis a weblap es nem tudok szepen szerkeszteni. :)
2014. ápr. 29. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! A zöld kagyló csak glükozamint tartalmaz.Sokkal jobb hatást érhetsz el a glükózamin-szulfátot , kondroitin-szulfátot, metil-szulfonil-metánt (MSM) tartalmazó készítményekkel, persze ebből is természetes alapúval.Nem mindegy, hogy milyen vivőanyagokat tartalmaznak még, amik akár a májat is terhelhetik.Az izületek olyajozására célszerű lenne még a hyeluron sav pótlás és az omega 3, amit írtam korábban.Ezek embereknél és állatoknál is jól beváltak.Mielőbbi jobbulást a kutyusnak!
2014. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!