Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttatok már olyan csivavát...

Láttatok már olyan csivavát amelyiknek kupírozták a fülét?

Figyelt kérdés
Az egyik szomszédunknak van egy aranyos kis csivavája.Gyanús volt amikor először láttam,hogy milyen picik a fülei,de annyi kis csivi keverék van,hogy annyira nem foglalkoztatott a dolog,mert így is nagyon aranyos.De tegnap kiszökött a kertjükből,és mi vittük vissza nekik. Ahogy a hónom alatt vittem,akkor látszott a fülén,hogy kupírozva van,egy miniatűr kis staffi.Érdekes,nem tudom miért csinálták meg így neki,még nem láttam ilyet.
2014. ápr. 28. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben tilos ilyent csinálni. Hallatlan!
2014. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szomszédot az okáról.
2014. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyan nagyon nem vagyunk beszélőviszonyban velük,de azért ezt majd meg akarom én is kérdezni tőlük,hogy miért ilyen a kiskutya füle.
2014. ápr. 28. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja. Tedd azt. Jó lesz.
2014. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Biztos, hogy csivava? Nem törpepincser? Nem bántásból, csak sokan összekeverik őket, mivel mindkettő elég kicsi. Ezt a fajtát régen kupírozták. Fekete-cser és zsemleszínben is fan.

[link]

2014. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sosem láttam még ilyen. A csivavának amúgy is feláll a füle, legfeljebb baleset miatt kéne levágni. Szerintem is pincser lesz az.
2014. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most azért lettem lepontozva, mert "van" helyett véletlenül "fan"-t írtam? Ettől már haszontalan a válaszom? Sajnos nem lehet szerkeszteni... Továbbra is tartom a véleményem, hogy szerintem pincser a kutyus. Nem az volt a kérdés, helyes -e a kupírozás vagy sem, de nem is foglaltam állást...
2014. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem,biztosan csivava,fehér-barna,olyan kis bocitarka színű.Nem lapátfülű,hanem egy kicsit nagyobbak a fülei a hüvelykujjam körménél.
2014. ápr. 29. 21:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor én sem értem :)

Lehet, hogy kiskorában baleset érte, ezért kupírozták. Elég sérülékeny a fül, pláne egy pici kutyáé. A miénk fülét is kellett már varrni, pedig már a porcosodás után történt az eset.

2014. ápr. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!