Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tehetném őket izmosabbá?

Hogy tehetném őket izmosabbá?

Figyelt kérdés
Van két cocker spánielem és szeretném, ha lenne rajtuk némi izom.Ezt hogy érhetném el?
2014. ápr. 28. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Séta, testmozgás, megfelelő étrend.
2014. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ÚSZÁS.
2014. ápr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

előttem lévők jól írták.

Viszont mindenben fő a fokozatosság!


BARF vagy PREY étrendnek nézz utána, a legjobb ha egészséges izmos kutyát szeretnél

2014. ápr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólóval:


A nyers ételen tartott kutyák ránézésre sokkal izmosabbak, tónusosabbak, arányosabbak mint tápon nevelt társaik - akik kissé "csoffadtak" meglátásom szerint.


Az arányosság, és a tónusosság a leginkább szembeszökő, mely alapján könnyen meg lehet mondani, ha egy kutya nyers étrenden van. (ha megnézed a tápos kutyákat, vagy olyanok mint egy zsák, vagy olyan furán, aránytalanul soványak)


Szebb a szőrük, fehérek a fogaik, nincs "kutyaszaguk", valamint: "they get higher energy level" (ez magyarul hülyén hangzana :D)

2014. ápr. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

amúgy, ez az egyik kedvenc videóm, szerintem nagyon jól szemlélteti a nyers etetés hatását:


https://www.youtube.com/watch?v=Cz5NAgjCAdU


ha megnézitek,milyen karcsú , de mégis izmos, erős... megvan a "ki lehet tapintani a bordáit" (2.29) dolog, de nem úgy, ahogy legtöbbször látni, hogy rá van szottyadva a kutyára a bőr...


https://www.youtube.com/watch?v=ajsZwnJs8PY

Ilyen szépen izmolt, arányos Doberman-t sem gyakran látni.

2014. ápr. 29. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!