Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy másfél éves labradort...

Egy másfél éves labradort össze lehet szoktatni egy kis cicával?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte bármilyen kutyát,bármilyen korban össze lehet szoktatni egy cicával.Az én kutyám 3 évesen lett cicabarát.
2014. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, főleg, ha abból indulsz ki. hogy a labradornak milyen jó természete van.
2014. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen jó természete van nagyon. De a macskákat nem igazán szívleli vagyis a környékbelieket.
2014. ápr. 29. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is ilyen. Barátságos, meg minden de az utcákban a macskákat úgy megölné. :)

Össze lehet attól még szoktatni, lehet a kiscicát bírná. :) Csak az a lényeg hogy sosem szabad egyedül hagyni őket együtt, mivel nem lehet tudni mi sül ki belőle.

2014. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nemrég került hozzám egy kiscica...a 4 éves Amstaff-bordeauxi dogom mellé. Első pillanattól fogva bírják egymást, a kutya ,,gyerekének,, tekinti :D Semmi probléma nincs, ha a kutya jól van nevelve, mert ha látja hogy a gazdié a cica, akkor elfogadja ő is. Most már van egy 9 hónapos bordeauxi is az udvaron, ő még kölyök és ahol eddig volt, ott ugatta , támadta a macsekokat. Itt pár napomba tellett, mire leszoktattam róla, most már csak haverok :D Annyi az egész, hogy figyelni kell őket és érteni a jelzésekből. Ha baj van akkor a gazdinak kell megoldani. Persze nem úgy hogy ölbe kapjuk a cicát...a lehető legrosszabb, mert még jobban érdekelni fogja a kutyit :D
2014. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem összelehet velük szoktatni:) volt nekem egy labim 7éves körül lehetett amikor hozzánk került egy macska,nagyon imádták egymást,eggyütt is aludtak:)szóval szerintem nagyon is esélyes a dolog:)
2014. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!