Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Remélem valaki tud majd nekem...

Reni0420 kérdése:

Remélem valaki tud majd nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy amstaff kutyám nagyon bolond. Harap...Támad... De ok nélkül... De rájöttünk hogy féltékeny. Csak rá kéne figyelni stb. és akkor nekem rengeteget elborult az agyam töle.. El akarom adni de a szívemhez nőtt a hülyéje... nemrégiben 1 éves volt.. mit csináljak?
2014. ápr. 30. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vigyétek el hozzáértő viselkedésterapeutához (pl. Cerberos kutyaiskolában foglalkoznak problémás esetekkel, de ha nem jó a hely, akkor utána tudtok érdeklődni a neten, ki tudna segíteni), vagy adjátok el hozzáértőnek.
2014. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Vagy elmész vele egy iskolába, ahol TÉGED fognak megtanítani, hogyan neveld a kutyát, vagy sürgősen keress neki új gazdát.
2014. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Épp az a bajom hogy jól nevelt. okos Rengeteg parancsot tud, de nem... nem hajlandó engedelmeskedni,és tudok kutyát nevelni....
2014. ápr. 30. 14:52
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Jól nevelt -de nem engedelmeskedik, harap támad amitől elborul az agyad -de azért tudsz kutyát nevelni. Ostoba vagy, ne eladd hanem INGYEN AJÁNDÉKOZD valakinek aki szereti, aki TUD KUTYÁT NEVELNI és aki nem fszhosszabítónak tartja.
2014. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
vidd kutyaiskolába
2014. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Biztos sorban fognak állni pénzért egy 1 éves, elrontott nevelésű kutyáért.

A francnak kellett neked amstaff, ha nem értesz hozzá, vettél volna plüss állatot!

2014. ápr. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezért mondtam a Cerberost. Itt rangsorgondok vannak minimum, egyedül nem fogod tudni helyrerakni, ha már idáig fajult a helyzet. Neked is tanulni kell, nem szégyen az. Menj el vele SZAKEMBERHEZ!
2014. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sippara ***** válasza:
88%
Nevelés, kutyaiskola. Általad már sikeresen elcseszett kutyának nem fogsz gazdát találni.
2014. ápr. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Jól nevelt, de harap és támad. Ez eléggé ellentmondásos...

Vidd kutyasuliba, de ha nincs rá pénzed, add oda olyannak, aki TUD is bánni egy ilyen kutyával.

A másik, ami eszembe jutott a szaporítók. Honnan van a kutyus?

2014. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Problémamentes staffokat is altatnak,mert ingyen sem kellenek senkinek.
2014. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!