Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen feladatokat adsz...

Milyen feladatokat adsz portádat őrző kutyádnak, hogy ne unja szét magát a semmittevésben?

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem 7 mopszom van, abból 3 mindig alszik egész nap, 3 úgy elvan az udvaron mászkálással, a 6 hónaposom meg a macskámmal játszik, sőt, ha kergetem a kutyát, még van olyan hogy a macska segít elkapni, lesbe áll, és ha arra kergetem, ráugrik a kutyámra:D
2009. dec. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden nap foglalkozol vele legalább 1, másfél órát, játszol vele, tanítod, kifárasztod intenzív mozgással, akkor nem fogja magát szétunni, hanem békésen elpihen.

Tiszteljük meg azzal a kutyát, hogy nem csak egy házőrzővé degradáljuk, ha már szorgalmasan ellátja ezt a feladatot, cserébe foglalkozz vele Te is. Nem sok az a másfél óra, de csodát tud tenni.

2009. dec. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megsétáltatom, ez napi 2x másfél óra. Ezalatt tanítom, játszom vele és játszhat más kutyákkal is. Mivel ez napi rend, tudja, hogy mikor van program, a többi időben nyugodtan várja a közös időnket. Mindegy, hogy kinti vagy benti a kutya, ennyi időt minden kutyára kell ahhoz szánni, hogy elégedetten és nyugodtan, kiegyensúlyozottan éljen.
2009. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16:43 Tudom, hogy séta és játék jó elfoglaltság egy házőrzőnek, de kiváncsi vagyok ki hogyan csinálja
2009. dec. 25. 19:26
 5/6 anonim válasza:
0%
Apám kutyája hiperaktív,az annyira idióta(jóértelemben) kutyus,hogy elszorakoztatja magát,kergeti a farkát meg ilyesmi...(Pedig németjuhász,az ember azthinné hogy "VIGYÁZZ A KUTYA HARAP" azt közbe ilyen kis kretén :D)De nagyon szeretem,hálás kis jószág!!
2009. dec. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A farokkergetés az unalom jele... Én naponta két órát sétáltatom a kerti mudimat, de járunk terelni is, meg ha tudunk, akkor agilityzünk is, sajnos utóbbin már vagy fél éve nem voltam, mert csak szombaton van, amikor én apukámnál vagyok. :( De a sétában benne van a játék más kutyákkal, tanítás, labdázás.
2009. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!