Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Roti gazdák tapasztalat?

Roti gazdák tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kapok egy rotit(nem első kutya volt boxer uszkár husky) és tapasztalatokra lenne szükség. Nektek mi vált be és mi nem. Előre is köszi es kérlek, kíméljenek az olyanok h miért itt kerdezed stb.

2014. máj. 1. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
De miben mi vált be? Nem értem a kérdésedet... Ha volt már több kutyád, akkor azért kell, hogy legyen némi fogalmad a kutyákról, nevelésükről.
2014. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Pontosíts kicsit. Mi a kérdés?
2014. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a többi kutyámat teljessen máshogy kellet nevelni pl.: a huskym vlmi rosszat csinált akkor rá nem volt elég csúnyán rámézni meg kicsit megdorgálni hnem egy kicsit fagyos voltam vele(persze nem hosszú idejig max15 perc) de ha az uszkárra és a boxerre már csúnyán ránéztem akkor nem csinálta többett.(tudom h ez szeméjiség függö is) Meg a husky v a roti a dominánsabb?
2014. máj. 7. 19:46
 4/6 Imola Ágnes ***** válasza:
A dominancia nem fajta, hanem egyedfüggő. A husky másra volt tenyésztve, a roti megint másra. Az előző kutyáid hogyan viselkedtek tömegben, idegenekkel, más kutyákkal?
2014. máj. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a huski elösször kicsit távolságtartób de aztán hamar megkedvelte az idegeneket a boxer es az uszi kedves mindenkivel
2014. máj. 9. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:
roti is tanulékony. csak kiskorban 1 éves kor alatt rosszalkodik. kéz jelre is szót fogad. én mutatom nekik 5 db-nak, az ól felé, kenel felé, már mennek is be. nem is kell velük üvöltözni se, sem kiabálni. halk beszédet is értik. első évben sokat foglalkozz vele és sokat beszélgess neki. láncra ne kösd soha, mert idegbeteg lesz. macskát se akarjál mellette tartani. az enyémek nem viselik el.
2014. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!