Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van különbség a staffordshire...

Van különbség a staffordshire és a pitbull között?

Figyelt kérdés
Ugyanaz a fajta?

2014. máj. 2. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Van különbség. Már a nevük is más.Bár az országban lassan csak e kettő keverékét lehet megtalálni nagyobb részt.
2014. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van különbség, mivel két különböző fajtáról van szó. Bár, ahogy előttem is írták, manapság már szinte csak a kettő keveréke van...
2014. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ha picit utánaolvasol hamar rá jössz,hogy különbség van két fajta között.A Staffordshire fajta kutyák a pitbull fajtából kitenyésztett kutyafajta.Leginkább kiállításra alkalmasak.Izmosnak tűnnek,de egy pitbull sokkal szívósabb és erősebb,lábaik véknyabbak mint a pitbullnak.Fejükben és testükben több a szögletes idom mint a pitbulloknak.Idegrendszerüket tekintve elméletileg higgadtabbak mint a pitbullok,de az én pitbullomnál nem hiszem,hogy nyugodtabbak.

Sok pitbullt is amerikai staff ként írnak be az oltásiba,hogy ne legyen belőle gáz.Ennyit tudtam segíteni.

2014. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi és melyik a jobb
2014. máj. 2. 15:57
 5/9 anonim válasza:
Ezt nem lehet így eldönteni:) Én pitbull párti vagyok..nekem jobb,de hogy neked..
2014. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszi
2014. máj. 2. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mire "jobb" ?

Telefonból, autóból, stb van "jobb". Kutyából nincs.

2014. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
szerintem neked egyiksem való. isten ments
2014. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pitbull is csak jelző. Kinek mire a kutya és sajnos itt is van különbség pedig nem kellene és egyet értek azzal aki azt írta,hogy autóból és telefonból van jobb kutyából nincs. Egy patkányozó keverék is szerethető jószág meg egy amstaff is. Ha neked arra kell a kutya,hogy letépjen egykét kóbor kutyát mert kiengedi a paraszt gazdája és félsz az utcán/téren sétálni akkor sem a legjobb döntés a staffi vegyél egy kaukázusit vagy egy kangalt vagy esetleg egy kanári szigeteki kutyát. Azok nyugodtan legyél veled együtt küldik a sírba a "kiválasztott"állatot. Jobban mondva te sittre mész!:D

Ha pedig szeretnél egy jó ház örzőt akkor SE VEGYÉL staffit hiába nevelgeted és nekem ne magyarázza meg senki a staffi nem jó ház örző. Ezek a kutyák arra jók,hogy foglalkozz velük vigyed mutogatni a haveroknak sétáltatni játszani vele esetleg kiállításokra. De semmiképp őrzésre. Elég erős állatok és sok közös van a pitben és az amstaffban és azt is félve merném kijelenteni,hogy a pitbull szívósabb és erősebb mint a staffi láttam én már karón varjút :)

De nagy általánosságban a pittek "bikábbak" de gyanítom nem fogsz már olyan vérvonalat találni amire igaz lenne ezek a kutya viadalokkal együtt eltűntek 1990-99 környékén. Ha találsz is ilyen kutyát és jó a vérvonala 200.000-300.000ft lesz a kutya: )

2014. júl. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!