Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dunaharasztin van kutyafuttató?

Dunaharasztin van kutyafuttató?

Figyelt kérdés
Jelenleg falun élünk, ahol nem szokás kutyát sétáltatni, így az enyém (4 éves, ivartalanított kan) nem találkozik más ebekkel. Sajnos emiatt nincs jól szocializálva... Nyáron Harasztira költözünk és ott szeretnék ezen változtatni. Milyen helyet tanácsoltok, ahol szoktak kutyát sétáltatni? Esetleg van kutyafuttató? Köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 2. 18:53
 1/4 Zsöbö válasza:

Szia! Én Harasztin lakom, de sajnos nincs kutyafuttató. :/

Egy ideig feljártam a dögömmel pestre és ott a suliban, futtatóban bandáztak, de legközelebb csak ősszel fogom tudni újra vinni és ez így sajnos nem valami jó...

2014. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Schrancdorka ***** válasza:
dögöm???milyen ember vagy te?
2014. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy sima park is megteszi. vidd sétálni minnél többet és apránként szoktasd hozzá a többi kutyához. ha van ismerősöd akinek van kutyája,sétáltassátok együtt a kutyákat.
2014. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

akár megbeszélheted Zsöbö nevű felhasználóval, ha benne van biztos elmehettek együtt sétáltatni, így a szocializálás is elkezdődhet :)

2. válaszoló, én is szoktam kisdög-nek becézni :) semmi baj nincs vele

2014. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!