Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pesti kutyatartók, ti vesztek...

Pesti kutyatartók, ti vesztek jegyet/bérletet a kutyátoknak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 13:07
 1/9 A kérdező kommentje:
BKKra gondolok.
2014. máj. 3. 13:07
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Van egy jegy nálam, ha kérik lyukasztok. Nem kérték még soha, a metróban is mindig mikor mennék lyukasztani rám szólnak az ellenőrök hogy ne, menjek nyugodtan. Pedig nem is kis ölebem van, 30 kilós kan shar pei.
2014. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tényleg? :O Ez tök jó!
2014. máj. 3. 13:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindig van nálam egy tizes jegytömb, de gyakorlatilag sose használom. Pedig elsőajtós buszokon járunk sokat, eleinte akartam is lyukasztani, de elzavart a sofőr, hogy hagyjam a fenébe, úgyhogy azóta nem erőltetem.
2014. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Van még emberiség Magyarországon :O Jó ezt hallani:)

Szeretnék majd egy kisebb testű kutyát, de eddig ez is a kontra listámon volt.

2014. máj. 3. 13:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én egy pit nem egy német juhász keverékkel szoktam buszozni, az 45 kiló kutya, és soha semmi gondunk nem volt. Mondjuk szájkosárban vannak, pórázon, és nem az út közepén, gondolom, ez is segít :) De a kistestűeket még annyira se csesztetik.
2014. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pit _meg_ egy német juhász*
2014. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, van emberiség, pár millió... Amire te gondolsz, az az emberség, szerintem :)
2014. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
Van nálam mindig jegy, de NAGYON ritkán lyukasztok
2014. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!