Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vegyek 6 hónapos kutyát?

Hol vegyek 6 hónapos kutyát?

Figyelt kérdés
Megvan már a kutya helye, meg minden, csak egy probléma van.Én nem 8 hetes kutyát, hanem 6 hónapos körüli kutyát akarok, a lépcsőzés miatt.Családi házban lakunk, van kertünk, és a terasznál van lépcső, és biztos megpróbálkozik felmenni, és nem tudom mi lesz ha sikerül.Ezért egy 6 hónapos kutyát szeretnék, vagy esetleg pár hónappal idősebbet.Honnan vegyek akkor kutyát? :/

2014. máj. 3. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem fajtatiszta kutyát szeretnél,akkor menhelyen találsz bármilyen időset. Ha pedig fajtatiszta kutyát szeretnél tenyésztőtől,akkor nézegesd a tenyésztők honlapjait,sok tenyésztőnél lehet venni 6-7-8 hónapos kutyákat.
2014. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Ennél hülyébb indokot még soha életemben nem hallottam! :O


Normális tenyésztőnél nincs 6 hónapos kutya. Nézz be egy menhelyre, vagy fajtamentőkhöz!

2014. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Fajtatisztát szeretnék.Egy beaglet.Csak hát olvastam hogy ne nagyon lépcsőzzön a kutya 6 hónapos koráig. Körbenézek a tenyésztőknél, hátha van, ha nem akkor meg esetleg fajtamentés, csak ott meg mind 3-4 éves kutyák vannak.
2014. máj. 3. 13:44
 4/13 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Akkor most hallhatsz ilyen hülye indokot. :)
2014. máj. 3. 13:45
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg köszönöm a gyors válaszokat, ment a zöld pacsi! :)
2014. máj. 3. 13:46
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

(1-es válaszoló vagyok)

Egyébként ha csak a lépcsőzés miatt nem szeretnél 8-9 hetes kutyát,szerintem azt meg lehet oldani,hogy elzárod előle a lépcsőt,hogy ne tudjon oda férni hozzá.Vagy ha párszor még le/fel is megy a lépcsőn,attól még semmi komoly baja nem lesz.Az olyan lépcsőzés nem tesz jót a 8-9 hetes kiskutyáknak,hogy mondjuk minden nap 2-3x fel kell lépcsőznie mondjuk a 4.-5. emeletre.

2014. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért nem lehet elzárni mert a nővéremnek van egy golden kutyusa, és a golden mindig ott szokott lenni a teraszon és ha elzárnánk akkor a golden egész nap nyüszítene. :)
2014. máj. 3. 13:52
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Akkor megoldhatnátok úgy is,hogy a lépcsőhöz rámpát raknátok és azon fel tudna menni a kiskutya,és akkor nem kellene lépcsőznie.
2014. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Eddig ez eszembe se jutott.Valószínűleg akkor lesz rámpa, és akkor jöhet egy kiskutya. :)
2014. máj. 3. 14:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincsmit! És sok sikert a kiskutyához! :)
2014. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!