Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oltás után a kutya nagyon...

Oltás után a kutya nagyon rosszul van!?

Figyelt kérdés
Nagynénéméknek a kutyája 2 hete kapott oltást.Azóta a kutya nem eszik csak nagyon nagyon minimális mennyiséget, viszont vizet azt nagyon sokat iszik.Mivel bent van a házban ezért folyton bepisil, amit eddig sosem csinált.Lehangolt, és olyan mintha fájdalma lenne.A hasa hatalmasra nőtt, olyan mintha fel lenne fújódva, a kutya viszont csont sovány lett.Üríteni nem tud, de próbálkozik.Mikor elmondták nekem, hogy mi van a kutyával, azt is hozzátették, hogy valamelyik nap egy fültisztító pálcikát vett a szájába, és nem tudták tőle elvenni.Lehet hogy lenyelt egy darabot belőle és megakadt a belében vagy valahol.Valakinek volt már hasonló problémája? Esetleg valami allergiás reakció az oltás hatóanyagára?(jobb esetben állatorvoshoz vinném azonnal a kutyát, de jelenleg nem tudják fedezni a költségeket, akár milyen szomorú és felelősségtelen dolog is)

2014. máj. 3. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, hogy ennek az állapotnak köze lehet az oltáshoz! Vigyék orvoshoz SÜRGŐSEN! Simán lehet bélelzáródása, az pedig hamar elviheti!
2014. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp vigyék el az állatorvoshoz,ha megmondják neki,hogy most nem tudnak fizetni,biztosan meg fogja engedni,hogy részletben fizessék ki.
2014. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elviszed a dokihoz, és megmondod hogy később fizettek. Komolyan 2 hete tudjátok nézni ahogy haldoklik a kutya? Az kemény.
2014. máj. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most láttam ma először így a kutyát, és nem tudtam róla!De megmondom nekik hogy vigyék el őt az orvoshoz, mert ennek így nem lesz jó vége, ha lehet részletben is fizetni akkor az úgy sokkal jobb.
2014. máj. 3. 14:34
 5/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Mi lett a kutyával?
2014. máj. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!