Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó kennelnév volna, hogy Inova?

Jó kennelnév volna, hogy Inova?

Figyelt kérdés
olv. ájnová
2014. máj. 3. 21:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Cockereket akarok tenyészteni, munkavonalasakat :)
2014. máj. 3. 21:14
 2/14 anonim ***** válasza:
Vannak working cockereid?
2014. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, egy szukám már van. A kan spanci pedig még tenyésztőnél. Épp 8 hetes, jovohéten utazunk érte. :)
2014. máj. 3. 23:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Huh honnan??? imádom a working cockereket <3
2014. máj. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó !! vagy az is lehet hogy renovatio ezt egy filmben láttam ( sziget ;) )
2014. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindketten Angliából származnak :) Vagyis a kiskan ő Skóciából. :)
2014. máj. 4. 21:37
 7/14 anonim ***** válasza:

És dolgozol is velük?

Én ismerem azt akinek eddig egyedüliként Magyarországon volt working cockere meg nála született az első alom. Most várják a másodikat - nagyon brutál kutyák :o)))

2014. máj. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Dolgozni még nem, de már kiképzésben van a leányzó :) Egyébként nem Magyarországon lakom, Csehországban.

Magyarországon gondolom a Questcock kennelre gondolsz. Figyelgettem a videóikat, tényleg nem semmi kutyái vannak. :)

2014. máj. 6. 18:04
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen rájuk ;)

És vadász munkát fogsz velük csinálni vagy Te is agility vonalon mozogsz?

2014. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Vadászat :) Eddig goldennel dolgoztam, de sajnos ő "lerobbant" egészségileg, így kerestem egy új kutyát és véletlenül akadtam rá 2 éve a munkaspancikra. :)

Bár lehet kipróbálunk majd mást is, mert van potenciál ebben a fajtában, és az én Zimzimemben is :)

2014. máj. 6. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!