Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A beauceron menyire javasolt...

A beauceron menyire javasolt elso kutyas gazdanak?

Figyelt kérdés
ha nem akk miert nem?
2014. máj. 4. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Olyannak, akinek fogalma sincs a kutyanevelésről, tartásról, nem való. Viszont olyannak, aki azért valamelyest foglalkozott már kutyával, vagy van némi fogalma arról, hogyan is kell velük bánni, emellett elhivatott és kitartó, az szerintem tarthat.
2014. máj. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem is hallottam ilyenről.
2014. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha alaposan utánaolvasol a fajtának, kellően felkészülsz, tisztában vagy a kutyaneveléssel és a felelős kutyatartással, akkor szerintem nincs akadálya.

De mivel első kutyád lesz, kutyasuli mindenképpen ajánlott, hasznos időtöltés neked is és a kutyádnak is.

2014. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudnátok linkelni esetleg olyan cikkeket a fajtával kapcsolatban, amiknek a tartalma megbízható?
2014. máj. 13. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
Tehát akkor nyomtál egy 0%-ot egy olyan hozzászólásra, hogy az általad említett fajtáról nem csak a hozzászóló, de teneked sincs fogalmad? Gratulálok, értelmes vagy.
2014. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!