Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Premium felnőtt nagy...

Brit Premium felnőtt nagy testű kutyának való tápot honnan érdemes rendelni?

Figyelt kérdés

Tehát semmi extra, (nem idős, nem kölyök, nem allergiás, stb.)

Sok oldalt néztem, és elég eltérő árak vannak. Ja, a 15 kg-os kiszerelésre gondoltam.

Van ahol még van házhoz szállítás díj is, van ahol nincs, de ott lehet, hogy drágább a táp.

Valakinek tapasztalat?


2014. máj. 4. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A brit.hu-ról. Szoktak adni plusz tápot és jutifalatot is. És jó árban vannak a tápok, azt hiszem 5ezer fölött ingyen szállítják.
2014. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Brit prémium Large Breed-del etetek lassan 3 éve és mindig a zoofastról vagy a petissimoról rendelem.15 kg-os.

Néha akciózik a helyi állatboltban is,akkor onnan veszem,de ez ritkán van.

2014. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én zoofast-ról és tápfutárról szoktam rendelni, ugyanúgy Brit-et. A zoofast-on minden hónap első hétfőjén ingyenes a szállítás ha jól tudom, én is akkor szoktam megrendelni, így pont jól jön ki mert egy hónap alatt általában a 15 kilós elfogy.
2014. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!